Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
Adım Mert 18 yaşındayım Uyarım Yok Gün içi Vaktimin çoğunu bilgisayara ayırıyorum bu sebeple eğer Sizde Uygun görürseniz elimden geldiğince size yardımcı olmak isterim.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Forum adım Besim Tibuk.
Forumun en aktif ilk 10'u arasına girerim.
Uyarılarım 19 tanecik.
Yeşil forumda da 82 tane var ayrıca.
Pazarlama alanında iyiyim, her şeyi satabilirim.
Yazım kurallarına uyan bir kişiliğim.
Mehmet Abinin en sevdiği üye olduğumu düşünüyorum.
Şaka yapmıyorum, forumu satar.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Adımı zaten biliyorsunuz :) 18 yaşındayım, yeterli dil bilgisine sahip olduğumu düşünüyorum.
Bazı durumlardan birkaç aydır foruma vakit ayıramıyorum fakat kısa zamanda eski aktifliğime döneceğim.
Beni benden daha iyi tanıyorsunuz zaten o yüzden çok uzun konuşmayacağım.
Seve seve gönüllü bir şekilde moderatörlük görevini yapmaya hazırım. Eğer uygun görürseniz iletişime geçersiniz.

Son düzenleme:

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Adım Alperen, başka forumlardan tanıyor olabilirsiniz. 17 yaşımdayım. 2 büyük forumda Moderatör, Süper Moderatör ve Web editörü olarak görevlendirildim. 3 sene kadar moderatörlük ve 1.5-2 sene kadar editörlük tecrübem var ve şu anda Donanım Arşivi'nde Web yazarlığına devam ediyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Discord sunucusunda da chat-mod olarak görevliyim.

Adım Alperen, başka forumlardan tanıyor olabilirsiniz. 17 yaşımdayım. 2 büyük forumda Moderatör, Süper Moderatör ve Web editörü olarak görevlendirildim. 3 sene kadar moderatörlük ve 1.5-2 sene kadar editörlük tecrübem var ve şu anda Donanım Arşivi'nde Web yazarlığına devam ediyorum.
Kendisinin moderatörlüğünü bizzat görme şansım oldu. Güzel moderatörlük yapar.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
16 yaşındayım. Türkçe dilinde başarılıyız. Aktifim zaten. Aktif olarak 2 uyarım var toplamda 2 puan. Forum açıldığından beri üyeyim. Son zamanlarda yapacak hiçbir işim olmadığı için başvurmaya karar verdim. Hafta sonu 7/24, hafta içleri 16.00 sonrası aktifim. Genelde forumun sıkıntısı geceleri oluyor. Hafta içi ve hafta sonu gece 03.00 civarına kadar aktif olabildiğim için bu sorunu da çözebileceğime inanıyorum.
okul yok galiba

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom