Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,198
İsim
Mert Can Ergün

wosty'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
berat polat
Herkese selam. Forumumuzda daha iyi vakit geçirebilmeniz için gönüllü olarak 3 moderatör alınacaktır. Genel olarak konu başlıklarını düzenlemek, raporlarla ilgilenmek gibi forum düzenini sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

16 yaş üzeri ve yeterli dil bilgisine sahip olunması gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere forumda aktifliği ve davranışları seçimde oldukça önemli bir kriter olacaktır. Uyarı puanının olabildiğince düşük olmasına öncelik verilecek.

Başvurularınızı BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz, uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

LÜTFEN KONUNUN DIŞINA ÇIKAN MESAJLARDA BULUNMAY

Herkese selam. Forumumuzda daha iyi vakit geçirebilmeniz için gönüllü olarak 3 moderatör alınacaktır. Genel olarak konu başlıklarını düzenlemek, raporlarla ilgilenmek gibi forum düzenini sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

16 yaş üzeri ve yeterli dil bilgisine sahip olunması gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere forumda aktifliği ve davranışları seçimde oldukça önemli bir kriter olacaktır. Uyarı puanının olabildiğince düşük olmasına öncelik verilecek.

Başvurularınızı BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz, uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

LÜTFEN KONUNUN DIŞINA ÇIKAN MESAJLARDA BULUNMAYALIM.
Berat Polat
Yaş16
Malatya
Uyarı 1 adet var
dilde iyiyim bu işi düzgün ve adil bir şekilde yapacağıma inanıyorum

pilav

80+ Bronze

LÜTFEN KONUNUN DIŞINA ÇIKAN MESAJLARDA BULUNMAYALIM.
Adım Enes, 17 yaşındayım.
Dil bilgim akademik seviyede üst düzey olmasa bile forumun huzurunu koruyabilecek derecede iyi.
Donanım bilgim yeterince iyi.
Forumda 2-3 saat civarı vakit geçiriyorum.
Uyarı puanım 0.
İnsanların sorunlarına elimden geldiğince yardım edebilmek beni mutlu ediyor. Mod seçilirsem görevimi layıkıyla yerine getirebileceğime inanıyorum.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Adım Enes, 17 yaşındayım.
Dil bilgim akademik seviyede üst düzey olmasa bile forumun huzurunu koruyabilecek derecede iyi.
Donanım bilgim yeterince iyi.
Forumda 2-3 saat civarı vakit geçiriyorum.
Uyarı puanım 0.
İnsanların sorunlarına elimden geldiğince yardım edebilmek beni mutlu ediyor. Mod seçilirsem görevimi layıkıyla yerine getirebileceğime inanıyorum.
hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama mesajların çok az mod olamayabilirsin ama yine de şansını dene

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Staken out kankam
1646504960654.png

28 Nisanda 16'ya giriyorum deneyelim şansımızı
Tamer Özmen
15 Yaşındayım
İzmir'de istikamet ediyorum A1 seviyesi almanca biliyorum ve rusça öğreniyorum
3/2 Uyarı puanım var ikisi de uygunsuz dil
Dilde iyiyim çoğu şeyi anlar ve çeviririm

Donanım arşivi dc sunucusundan banlıyım

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Tamer Özmen
15 Yaşındayım
İzmir'de istikamet ediyorum

Daha önce perma yemiştin onu da ekle o.O2

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,198
İsim
Mert Can Ergün
Tamer Özmen
15 Yaşındayım
İzmir'de istikamet ediyorum A1 seviyesi almanca biliyorum ve rusça öğreniyorum

zor be

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,750
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
ben seni çok aktif görmüyorum
Forumda genel olarak aktiflik düştü eskiden her saniye konu açılırdı sürekli elimden geldiğince herkese yardım ederdim artık öyle bi ortam maalesef yok :(

Tabii bu göreve layık görülürsem forumun daha iyi yerlere gelebilmesi adına canla başla çalışacağıma emin olabilirsin ✌️

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,198
İsim
Mert Can Ergün
Forumda genel olarak aktiflik düştü eskiden her saniye konu açılırdı sürekli elimden geldiğince herkese yardım ederdim artık öyle bi ortam maalesef yok :(

Tabii bu göreve layık görülürsem forumun daha iyi yerlere gelebilmesi adına canla başla çalışacağıma emin olabilirsin ✌️
dc ye bak

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom