Neler Yeni

Donanım arsivi forum neden bu kadar kötü?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Bu forum neden bu kadar kötü? Bilgisiz insan sayısı çok, troll insan çok, moderatör desen zaten dünyanın en acemi moderatörleri geçen yıl bir arkadaşıma sigara önerisi konusuna "sigara içmenizi önermem" yazdı diye 1 yıl ceza vermişler :D
Yemin ederim dünyanın en amatör forumu, başka bir şey demiyorum.
Bu arada istiyorsanız banlayın hiç umurumda değil zaten böyle bir siteden bu beklenir, kendimde çıkış yapacam zaten.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,750
İsim
ege erdem demirelli
aga beğenmiyorsan kullanma

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Türkiye'de forum kültürü yok. Ölü... Böyle bir pazarda bu forumun var olması bile mucize. Kuralların esnekliğinden ve ortamın ciddiyetsizliğinden dolayı bazı kullanıcılar gırgıra vuruyor. İpin ucu kaçtığında banlanıyorlar. Bu kullanıcılar arasında bilgili olanlar da vardı. Ama maalesef bazıları kibir gösterdi. Bazıları da yok yere gitti. Bilmiyorum ya karışık.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

SnareEcho

80+ Silver
Bu forum neden bu kadar kötü? Bilgisiz insan sayısı çok, troll insan çok, moderatör desen zaten dünyanın en acemi moderatörleri geçen yıl bir arkadaşıma sigara önerisi konusuna "sigara içmenizi önermem" yazdı diye 1 yıl ceza vermişler :D
Yemin ederim dünyanın en amatör forumu, başka bir şey demiyorum.
Bu arada istiyorsanız banlayın hiç umurumda değil zaten böyle bir siteden bu beklenir, kendimde çıkış yapacam zaten.
Kanka bu anlattığın şeyler forumun moderasyonu ile ilgili. Forum ortamında ve konularında bir problem yok.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri