Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hudzell yapmak istiyorum çünkü siteye kayıt olurken nickler ile ad soyadı karıştırdım

OsmanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Osman Koç
Nickimi OsmanK olarak değişmek istiyorum sebebi ise eski nickimden sıkıldım

Lyrinx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berat Baylan
Nickimi "Lyrinx" yapmak istiyorum, sebebi ise böyle daha iyi olduğunu düşündüğüm için.

Yex CK

80+
Nicki Yex CK yapmak istiyorum sebebi foruma bir sorun için geldim ortamı hoşuma gidince kalma kararı aldım

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Nick değişikliği talep etmeden önce lütfen gösterilen yerden nick kontrolü yapınız, zaten kullanılan nickleri yazmayınız.
"cobretti" olmasini istiyorum cunku bu nicki acele ve silah zoruyla yaptım ve gercek ismim bile degil

Son düzenleme:

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
İsmimi 'Alina' yaparsan sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
berat ceylan
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Nick değişikliği talep etmeden önce lütfen gösterilen yerden nick kontrolü yapınız, zaten kullanılan nickleri yazmayınız.
''Fightning Falcon'' yapmak istiyorum sebebi ise şuanki nickim gerçekteki ismim.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

CellatAHMET yapmak istiyorum bu nick den sıkıldım da :D:D

Wehrmacht

80+
Nickimi ''İhtilâl'' olarak değiştirmek istiyorum. Sebebi ise bu nicki sevmedim.
Edit: vazgeçtim değiştirmeyeceğim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,870
Üyeler
152,560
Son üye
Samrili