Neler Yeni

Donanım arşivi forumda sadece sistem sorunlarına yardım etmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Serhat Emin Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/serhatemin06/
Steam
https://steamcommunity.com/id/helatrafps/
Twitter
serhatemin06
Discord
Helatra#0348
arkadaşlar merhaba bu forumda birkaç aydır geziniyorum konu açıp yardım alıyorum eden etmeyen herkese teşekkür ederim ama büyük bir sorunumuz var sadece sistem tavsiyelerine öneri veriyoruz sadece demekte yanlış olur ama genellikle denemek için 1 sitem tavsiyesi konusu açtım aktifliğin düşük olduğu saatlerde kısa sürede bir çok yanıt geldi ama aktifliğin yüksek olduğu saate kendi yaşadğım bir problemle ilgili konu açtım 1 veya 2 yanıt geldi bu problemi aşmamız lazım saygılar

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Ben özellikle mouse konularına cevap veriyorum.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
arkadaşlar merhaba bu forumda birkaç aydır geziniyorum konu açıp yardım alıyorum eden etmeyen herkese teşekkür ederim ama büyük bir sorunumuz var sadece sistem tavsiyelerine öneri veriyoruz sadece demekte yanlış olur ama genellikle denemek için 1 sitem tavsiyesi konusu açtım aktifliğin düşük olduğu saatlerde kısa sürede bir çok yanıt geldi ama aktifliğin yüksek olduğu saate kendi yaşadğım bir problemle ilgili konu açtım 1 veya 2 yanıt geldi bu problemi aşmamız lazım saygılar
Hocam bazen hakim olmadığımız konularda mesaj yazmıyoruz.Çünkü gereksiz mesaj gibi oluyor.Ne size ne bize faydası oluyor bu durumun.O yüzden

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Poyraz Şimşek
Instagram
poyrazsimsek0
Twitter
poyrazsimsek0
Discord
poyisgone#0001
Ben bildiğim konulara yardım etmeye çalışıyorum.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
İnsanlar bildiği konulara mesaj yazıyorlar. O yüzden oluyordur. Mesela ben mouse ile ilgili bir şey bilmez iken böyle bir öneri yapmak saçma olur.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Bu bir problem değil. Kimse emin olmadığı bir şeye cevap vermek istemez. Mesela ben öyleyim.
Bu forumda birçok kişi sistem hakkında bilgi sahibi. O yüzden sistem hakkında olan konulara daha çok cevap veriliyor.
Onun dışında olan konulara bilgisi olan kişiler yardım ediyor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Cevap vermediğimiz zaman sağ yukarda yükselt butonu var ona yazın.Konu yükselir

bennedendogdum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Osman koşar
problemin çözümü türkçe veya yabancı kaynaklarda varsa cevap çok gecikmeden gelir. Cevap geldiyse zaten daha fazla yazılmasına gerek yoktur, ancak sistem tavsiyelerinde herkes kafasına göre sistem tavsiye ettiği için kaç kişinin yazacagı belli olmaz.

Mehmet Anıl

80+ Silver
problemin ne

Top Bottom