Neler Yeni

Ana Konu 🔥DONANIM ARŞİVİ İNDİRİMLERİ İTOPYA (ARALIK ÖZEL)🔥

swatteam

80+
psu çok elektrik harcar mı ?
Psu ne kadar kullanırsanız o kadar çeker hocam. İsterseniz 2000W psu bağlayın 400W kullanırsanız 400W ödersiniz. Ama gigabytenin bu psu su patlıyor diye 2-3 tane yorum okumuştum bi araştırın satın almadan evvel bence.

PrimsJust

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emirhan sağırbaş
Bro ben AOC'nin klavyesini yaklaşık 2 ay kullandım. Tuşlarda net bir şekilde çınlama var ayrıca bazen tuşlara sert basmadıkça da algılamıyor ama kalite ve renk gayet hoş. Ürün Red Switch bu arada.
red switch daha mi iyi oluyor

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Derviş Günaydın
Bundan önceki videosunda paylaştıklarını almıştım. Klavye mouse Webcam Kulaklık olarak. Hata mı etmişim acaba

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Sadece bu ürün değil aynı başka ürünlerde de bu durum var

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Asus Tuf K1 Klavye alınır mı sizce 649 TL'ye?
Fiyatı güzel ama bence alınmaz. Neden alınmaz? Membran bir klavye. Mekanik hisli olsa da bu gerçek değişmiyor. Membran klavye alacaksan en ucuzu da en pahalısı da aşağı yukarı aynı işi yapacak bunların. Sırf asus olsun diye alacaksan alabilirsin tabi. Çok inceleme fırsatım olmadı ama ürünün yabancı forumlarda bir kaç incelemesine denk geldim. Rgb si ile ilgili sorun varmış. Yanlış dizilim olduğundan ve sönük olduğundan bahsetmişler bir kişi de yazılımında yaşadığı sorunları anlatmış uzun bir yazı hepsini okuma zahmetine girmedim. Dilersen özelden filan linkini vereyim okursun. Bir ürün sırf fiyatı güzel diye sadece alıp satacaksan tercih edilir. Kullanacağım bir şeyde kullanım senaryoma uyacak mı buna bakmam gerek önce tabi fiyatta Türkiye için önemli bir şey. Membran alacaksan ve asus istiyorsan al. Yok ben mekanik istiyorum diyorsan bu sana gelmez.

Can...

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,980
Üyeler
153,154
Son üye
Squid_
Top Bottom