Neler Yeni

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
gtx serisi olacak dedi büyük ihtimal gtx 1660S yada ti yani birde işlemci 12100f'den düşük olabilir demiş bence pc hocasının sistemi çok daha f/p tabii çıkmadan yorum yapmak doğru değil ama görünüşte öyle.
olmayan sistem nasıl daha F/P oluyor

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
olmayan sistem nasıl daha F/P oluyor
pc hocasının 2060 sisteminden söz ediyorum sizin çıkaracağınız sistemden daha f/p gözüküyor (verdiğiniz ipuçlarına dayanarak yorum yapıyorum) çok uzatmaya gerek yok çıksın görelim :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
pc hocasının 2060 sisteminden söz ediyorum sizin çıkaracağınız sistemden daha f/p gözüküyor (verdiğiniz ipuçlarına dayanarak yorum yapıyorum) çok uzatmaya gerek yok çıksın görelim :)
link atsana insanlar satın alsın o zaman.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,850
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

AliTunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Tunç Yoldaş
Gençler ekran kartı hariç sistem 7500 TL ye geliyor tek tek toplama da yani eğer 8k bandında ve ekran kartı GTX 1660 süper ve üstü gelirse gayet güzel fiyata gelmiş oluyor gayet alınabilir bir sistem gibi duruyor düşük bütçeli arkadaşlar kesinlikle değerlendirmeli diye düşünüyorum stokta fazla olacak sanırım ve al sat a pek gitmez biraz rahat alabilirsiniz bu sefer 😁
Rtx 2000 li 8000 tl lik bir sistem olur sanirim 👍

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,850
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
link atsana insanlar satın alsın o zaman.
lafı dolandırmaya gerek yok neyden bahsettiğimi benden iyi biliyorsun. 2 gün önce vatanda satışa sunulan rtx 2060 pc hocası sistemi alan aldı link istemişsin atayım madem :)

no-name

80+ Silver
lafı dolandırmaya gerek yok neyden bahsettiğimi benden iyi biliyorsun. 2 gün önce vatanda satışa sunulan rtx 2060 pc hocası sistemi alan aldı link istemişsin atayım madem :)
Hocam demek istiyor ki stoğu ne kadardı stok benim çıkardıklarım kadar yeterli miydi diyor at da insanlar alsın o zaman diyor yani

Top Bottom