Neler Yeni

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
lafı dolandırmaya gerek yok neyden bahsettiğimi benden iyi biliyorsun. 2 gün önce vatanda satışa sunulan rtx 2060 pc hocası sistemi alan aldı link istemişsin atayım madem :)
Okuduğunu anlamakta zorlanıyor musun? halbuki çok açık konuşuyorum bana satın alabileceğim link ver 1 saniyelik boş linkler değil

DAHMER67

80+
lafı dolandırmaya gerek yok neyden bahsettiğimi benden iyi biliyorsun. 2 gün önce vatanda satışa sunulan rtx 2060 pc hocası sistemi alan aldı link istemişsin atayım madem :)
Bende aldım ve hikayesinde efso efso geliyo dediği için hızlı satış yaptım hadi 1660 olsun ama suan 8k görünce saldım takibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
mahmut
bu insanlara yapıcan 50 stok 100 stok cıkarcan ucuzdan sonra vay efendim alamadık vay efendim stok yok siteler kendilerine aldılar diye ağlarlar sonra fazla stok yapıp piyasanın altında fiyat yapıcan yok fiyat performans değil yok o değil bazı insanlara ne yapsan yaranamazsın o tip insanlarda az çok belli ediyor kendini sistem cıkar hosuna gider alırsın hosuna gitmez almazsın bu kadar basit insanları yaptıkları hizmetten dolayı eleştirmek kolay olanı siz çalışın daha iyisini yapın o zaman okuduğum yorumlardan dolayı içimi dökmek istedim

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Okuduğunu anlamakta zorlanıyor musun? halbuki çok açık konuşuyorum bana satın alabileceğim link ver 1 saniyelik boş linkler değil
son 2 haftadır çok takip etmiyorum, stok konusunda herhangi bilgim yok. kaç saniyelik link olduğundanda haliyle haberim yok, okuduğumu anlamakta zorluk çekmiyorum kafa yorma o konuya sen.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bende aldım ve hikayesinde efso efso geliyo dediği için hızlı satış yaptım hadi 1660 olsun ama suan 8k görünce saldım takibi
Bahsettiğim doyumsuz al satçılardan tipik bir örnek.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bu insanlara yapıcan 50 stok 100 stok cıkarcan ucuzdan sonra vay efendim alamadık vay efendim stok yok siteler kendilerine aldılar diye ağlarlar sonra fazla stok yapıp piyasanın altında fiyat yapıcan yok fiyat performans değil yok o değil bazı insanlara ne yapsan yaranamazsın o tip insanlarda az çok belli ediyor kendini sistem cıkar hosuna gider alırsın hosuna gitmez almazsın bu kadar basit insanları yaptıkları hizmetten dolayı eleştirmek kolay olanı siz çalışın daha iyisini yapın o zaman okuduğum yorumlardan dolayı içimi dökmek istedim
50 stok yapıp 4999TL yapıcan sonra 5 sene konuşsunlar üfff ne sistemdi sistemi gördün mü stoğu görebildin mi? yok, çok garip adamlar

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Vallahi öyle bir fiyat yok bunlar harbiden kafayı sıyırdı
Herşeyin belli bir düzeni var reis öyle kimse kafasına göre fiyat bicemez 8k civarında 2060 li Sistem olmasının imkanı yok yapan kanal da olmaz ihtimal vermem beğenen alır geçer bu kadar abartmanin alemi de yok bazıları dediğin gibi gerçekten Nirvana da yaşıyor yapmayın güzel kardeşlerim her şeyin oluru ederi var

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
Vatan sadece 8 tane stok vardı demiş. Boş yapma. 200 tane olsa bizde alırdık. Youtuber olsam bende bu oyunlarla güzel etkileşim kasardim :))

Top Bottom