Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,542
İsim
ali
Yemin ederim ilk çıktığı dakikadan beri 3-4 cihazdan f5 ley f5 leye sepete ekledim sildiler.Hata verdi sürekli.Alamadım. VATAN daha iyidi pc hocasını 1.5 saat sonra almıştım en azından bunda stok yok diyor hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yemin ederim ilk çıktığı dakikadan beri 3-4 cihazdan f5 ley f5 leye sepete ekledim sildiler.Hata verdi sürekli.Alamadım. VATAN daha iyidi pc hocasını 1.5 saat sonra almıştım en azından bunda stok yok diyor hala.
ayrıyeten vatan sepettende silmiyodu..değerini bilicem bundan sonra VATANN🙂

vKadirBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir bey
Sadece reklam olduğunu düşünüyorum O kadar uğraşmamıza rağmen alamadık web stok max 50 idi heralde 50 çıkarmı alanlrı toplasak 😂

• Beğen
Reaksiyonlar: john

brkecann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Ercan
tam 18:01 de girdik sipariş onaylamaya bastıktan ilerisi gelmedi alan arkadaşlara hayırlı olsun

Yunuszm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yunus
herkeste aynı durum kardeşimle 5 cihazdan yenileye yenileye elimiz kırıldı en az 30 kere sepete ekledik sepete girdiğimizde yok iptal oldu yok adres seçerken stok bitti hatası verdi itopyanın ***** internet sitesi yüzünden alamadık malesef mağazaya gidecek zamanım olsa paşalar gibi gider mağazadan alırdım.

amore123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet uyank
arkadaşlar sistemi aldım fakat youtube yorumlarında biri power o kasaya yetmez, soğutucu o işlemciyi soğutmaz gibi bir şeyler yazmış, power suply değiştirip ekstra soğutucu almak gerekiyor mu sizce

heranock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut
arkadaşlar sistemi aldım fakat youtube yorumlarında biri power o kasaya yetmez, soğutucu o işlemciyi soğutmaz gibi bir şeyler yazmış, power suply değiştirip ekstra soğutucu almak gerekiyor mu sizce
AGA SEN FORUMA YARINA GEL DAHA BÜYÜK SIKINTILARIMIZ VAR

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ayberk
Mağazaya gidebilsem gidersim net ama işte oturduğum yerde olmadığı için gidemedim

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,542
İsim
ali
herkeste aynı durum kardeşimle 5 cihazdan yenileye yenileye elimiz kırıldı en az 30 kere sepete ekledik sepete girdiğimizde yok iptal oldu yok adres seçerken stok bitti hatası verdi itopyanın ***** internet sitesi yüzünden alamadık malesef mağazaya gidecek zamanım olsa paşalar gibi gider mağazadan alırdım.
Aymen öyle itopyanın çöp olduğunı bidaha anladım.Yazık vallaha. zamanım boşuna gitti.Sepetimdeki ürünü neden siliyosunki..

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mahmut
Siparişlerinde gözüküyor mu senin

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Serkan Andiç
Keşke Kocaeli de de İtopya mağaza açsa. Sanayi şehrinde Mağaza yok :) Yetkililer görüyorsa buraya da istiyoruz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,491
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom