Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,447
İsim
Yusuf
GSKİLL RAM ekleyerek satın aldım :D Daha kötü RAM'lere 320 lira ödedik ama olsun her türlü avantajlı fiyat :D
Emeği geçenlerin ellerine sağlık :)
evet bu kısım acaip garip geldi bana. goodram 3600 olanın stoğu bitince ram bitti uyarısı patlatmış sistem alanların devamı hep gskill 3200mhz ram olan 300 küsür tl ödeyerek almış. goodram stoğunu yanlış mı girdiler anlamadım. sistem bu yüzden mi stok bitti uyarısı patlattı ilk. satın alanların gönderilere bakıyorum, 8700 alabilen'den daha çok 9000 küsüre ram değişikliği ile alanlar çoğunlukta. itopya yine kampanya yaparken eline yüzüne mi sıvaştırdı anlamadım. @Abdullah Hacıgül

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ayberk
evet bu kısım acaip garip geldi bana. goodram 3600 olanın stoğu bitince ram bitti uyarısı patlatmış sistem alanların devamı hep gskill 3200mhz ram olan 300 küsür TL ödeyerek almış. goodram stoğunu yanlış mı girdiler anlamadım. sistem bu yüzden mi stok bitti uyarısı patlattı ilk. satın alanların gönderilere bakıyorum, 8700 alabilen'den daha çok 9000 küsüre ram değişikliği ile alanlar çoğunlukta. itopya yine kampanya yaparken eline yüzüne mi sıvaştırdı anlamadım. @Abdullah Hacıgül
Bende anlamadım sonuçta girilecek stok belli ram sayısını yanlış mı hesaplamışlar anlayamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iptal olup 1-2 stok gelme durumu olur mu acaba
Sanmam alan biraz zor iptal eder

brkecann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Ercan
da v7 ne zamana gelir alamayanlar adına ne aralıkla geliyor böyle f/p sistemler

wake up to reality

80+ Silver
Yemin ederim ilk çıktığı dakikadan beri 3-4 cihazdan f5 ley f5 leye sepete ekledim sildiler.Hata verdi sürekli.Alamadım. VATAN daha iyidi pc hocasını 1.5 saat sonra almıştım en azından bunda stok yok diyor hala.
ayrıyeten vatan sepettende silmiyodu..değerini bilicem bundan sonra VATANN🙂
bence de vatan daha iyi en azından sepette f5 atıyorsun yani sepete eklemen yetiyor ve genelde şanslı olanlar değil başından beri uğraşanlar alıyor
bugün itopyada 15-20 kere sepete ekledim 5-6 kere adres seçip ilerledim 2-3 kere kart bilgilerini girdim öde dedim hiçbirinde sistemi alamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
evet bu kısım acaip garip geldi bana. goodram 3600 olanın stoğu bitince ram bitti uyarısı patlatmış sistem alanların devamı hep gskill 3200mhz ram olan 300 küsür TL ödeyerek almış. goodram stoğunu yanlış mı girdiler anlamadım. sistem bu yüzden mi stok bitti uyarısı patlattı ilk. satın alanların gönderilere bakıyorum, 8700 alabilen'den daha çok 9000 küsüre ram değişikliği ile alanlar çoğunlukta. itopya yine kampanya yaparken eline yüzüne mi sıvaştırdı anlamadım. @Abdullah Hacıgül
Evet ilk dakikalar banada oyle hatarlar vermisti ram degistek istemedim denedim denedim ve sonuc 2 saat çöp+ parmak ağrisi sayfa yenilemekten tek basima 2 telefon birden 🥲🥲🥲

da v7 ne zamana gelir alamayanlar adına ne aralıkla geliyor böyle f/p sistemler
12ayda bir

@Abdullah Hacıgül İtopyayla konuşup foruma özel stok açtırma imkanın varmı abi çok almak istedim 30dk uğraştım alamadım.
2saat sayfa yeniledim yine alamadim

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
2 saatir f5 atıyorum... itopyanın sitesi kadar iğrenç bir site yok.

Kontfire

80+ Silver
Eskiden Md3 ü 22dk boyunca deneyip öyle alabilmiştim, insanlar neden pes ediyor anlamıyorum.

Top Bottom