Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkan
Abdullah abi bugün instagram story'nde yeni bir sistemin mesajını verdin . Senden rica etsem şöyle ufak bir ipucu verir misin ne zaman geleceğiyle ilgili ve hangi fiyat bandında olacağı. Çünkü benim şuan param hazır max 4000 liraya pc alıcam ben hani ona göre 4000tl yi aşmıyorsa yayınlayacağın sistemi bekleyeceğim . Lütfen cevaplar mısın ?

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
dolar artışı yüzünde yüksek fiyat olabilir

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Abdullah abi bugün instagram story'nde yeni bir sistemin mesajını verdin . Senden rica etsem şöyle ufak bir ipucu verir misin ne zaman geleceğiyle ilgili ve hangi fiyat bandında olacağı. Çünkü benim şuan param hazır max 4000 liraya pc alıcam ben hani ona göre 4000tl yi aşmıyorsa yayınlayacağın sistemi bekleyeceğim . Lütfen cevaplar mısın ?
Story'deki soğutucu Wraith Prism'di. Gerisini anladınız artık.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bugün bir konu açtı 5600xt vs 2060 diye büyük ihtimal konuda hangisi daha fazla oylanırsa ekran kartı o olabilir mi acaba ? Kafamda deli sorular :D

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
bence fiyatı büyük ihtimal 5000 6000 civarında olucaktır

mustafa34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa
Ben bir sürpriz bekliyorum. MD1 sistemdeki yeni nesil 12 nm R5 1600 AF’ye overclock yapmak için Abdullah bu soğutucuyu kullandı. Fakat sponsor firma itopya olursa bu işlemci onların stoğunda 14 nm versiyon olarak bulunduğunda işlemci tercihi yine 12 nm ve R5 1600AF 12 nm ye denk gelen R5 2600’e de kayabilir. Bu soğutucu sistem ile hediye edilmesi muhtemel. Ekran kartı olarak güncel bir model olan geforce 1650 Super VENTUS ya da AMD RX 5500 tercih edilebilir. Ki benim tahminim bu sefer sıra ekran kartında AMD tarafı olacak gibi. SSD olarak 480 GB bir standart ssd, RAM olarakta 16 GB 3000 mhz bir RAM kiti bekliyorum. Kasa olarak CORSAIR ya da o bantta bulunan 550 watt’lık bir seri olabilir. İçinde bulunduğumuz ekonomik durumlardan da dolayı DA severlerin çoğunluğunun sistem ricası 3,5-4,5 K fiyat arasında bir sistem oluyordu. Ha bu arada sistemin marka sponsoru olarak önceki sistemler sırasıyla Asus ve MSI olduğu için sıradaki tahminim gigabyte olabilir bu sefer. Sistemin fiyatı kurun yüksek seviyelerde olmasına rağmen makul bir fiyatta olacak ve saatler içinde yine tükenecektir ??‍♂️

Gokratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan AKDOĞAN
Hangi sistem olursa olsun kendimi enayi gibi hissediyorum. 3 ay önce 5k olan kasalar şimdi 6.5 7k bandında geziyor. Ekonomi içler acısı. Aklıma donanım haberdeki vatandaş geliyor. "Dolar 1.7 olmuş bu devirde bilgisayar alınmaz."

Top Bottom