Neler Yeni

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
CW gibi bir sorun olsa eğer rahatsız edecek düzeyde ise garanti kapsamına girer zaten. CW var Çöp demek ne bileyim. :D
Arkadaşlar deyince hocam ne bileyim çöp patlar gibi gören sanacak frisby PSU.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
ban yendi galiba ses yok

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arkadaşlar deyince hocam ne bileyim çöp patlar gibi gören sanacak frisby PSU.
Yok hocam Thermaltake'den bahsediyoruz abartmayalım. V200'ün hava akışı pek iyi değil ancak ekran kartı soğutma konusunda çook başarılı. Yani videoda gördüğünüz değerlerden 10 derece fazla bile olsa sizinki (ki hiç sanmam) hala az ısınan bir sistem olur. Ama işlemci için yeni bir fan gerekebilir. Stok fan zaten anca yetiyor kasanın hava akışı da pek iyi olmadığından ısınma yapabilir.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Abdullah ağabey bu zamana kadar gördüğüm eleştiriye en çok açık youtuberlardan birisi. Eleştirilmeyi sevdiğine o kadar eminim ki. Ama bazen çıtayı aşıp eleştiri yerine emeği görmezden gelerek bol keseden sallayanlar çıkıyor.
Daha ucuzunu ÇIKAR GÖSTER desen gösteremez dilleri
LÂL olurlar. Ama sistem pahalı indirim yok deyip satın almasını da iyi bilir bu kişiler.
Eleştiri yapılacaksa üslubunca yapılmalı.
Abdullah ağabey bugüne kadar eleştirilerimizi hep dikkate almıştır. Sistemlerimi nasıl buluyorsunuz diye konu açıp eleştirileri cevaplandırarak yeni çıkardığı sistemlerinde bütün hususlara dikkat etmiştir.
Benim görüşüm bu şekildedir. Gözleri açık, düşünme yetisi olan her bireyin de bundan farklı düşüneceğini sanmam.
Sırf polemik yaratmak için dandik sistem toplamaya çalışanlar ;
IMG_20200613_193140.jpg

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Arkadaşlar başlığı açmamın sebebi "yaa üf üf ne kadar ayıp" falan değil ben olsam ben de kârla satmak için alırım burada değinmek istediğim nokta bazı arkadaşlara denk geliyorum 50 tane soru sormaktan, iş içinde iş aramaktan ve yok efendim nasıl hemen o kadar sistem satılır laflarını yapmaktan bazı şeyleri çok kaçırıyor ve gerçekten ekran görüntüsündeki bu arkadaş yakın zamanda bu sistemi kârla satacak :) kendisine de helal olsun. Sevgiler

+ Yaptığımız sistemlerin ne derece F/P olduğunu aşağıdaki ekran görüntüsü ile sabittir

Alıntıyı görüntüle
1000 IQ geçen benim de aklıma gelmişti 😂

thinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Alper Bozkurt
Yok hocam Thermaltake'den bahsediyoruz abartmayalım. V200'ün hava akışı pek iyi değil ancak ekran kartı soğutma konusunda çook başarılı. Yani videoda gördüğünüz değerlerden 10 derece fazla bile olsa sizinki (ki hiç sanmam) hala az ısınan bir sistem olur. Ama işlemci için yeni bir fan gerekebilir. Stok fan zaten anca yetiyor kasanın hava akışı da pek iyi olmadığından ısınma yapabilir.
Hocam mesela işlemci için hangi sıcaklıkta ihtiyaç duyulabilir soğutucuya

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
En mantıklısı bir mağaza açacaksın. Hazır sistem alacaksın birsürü. Ve o sistemin parçalarını bir tık daha ucuza satacaksın. İyi para.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Dediğim gibi belki 1 hafta veya 2 hafta anca soğutucu olmadan kullanacağım kaldı ki ekran kartının 63 üstüne çıkacağına dahi inanıyorum. Önü açıp kullanacağım yandaki ustaya bir toz filtresi kestirdim bile sanayi esnafı olmanın güzel yanı😎.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Bu sistemi dediğin gibi yarım saat içinde aynı model ürünlerle 200TL pahalıya topla bir adet sana hediye edeceğim ama eğer toplayamazsan kasıtlı yanlış bilgi vermekten ötürü uzaklaştıracağız. Bu arada indirimli ürün adı üstüne indirimlidir ve bir sistem içerisinde kullanıldığında o sistemdeki parçanın indirimsiz olduğu anlamına gelmez.
Yarım saat içerisinde demedim :) Zaman ile indirimlerden toplarım dedim. Tehdit eden sizsiniz fark ettiyseniz. Anında o fiyatlara bulunamaz. Zaten fiyat ve sistem iyi onları eleştirmiyorum. Fakat siz sistem yapmasanız dahi maks 200 300 pahalıya zaman içerisinde toplayacak insanlar çıkar.

T.P.G.

80+ Titanium
Yarım saat içerisinde demedim :) Zaman ile indirimlerden toplarım dedim. Tehdit eden sizsiniz fark ettiyseniz. Anında o fiyatlara bulunamaz. Zaten fiyat ve sistem iyi onları eleştirmiyorum. Fakat siz sistem yapmasanız dahi maks 200 300 pahalıya zaman içerisinde toplayacak insanlar çıkar.
Tamam kanka sen topla.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Abdullah ağabey bu zamana kadar gördüğüm eleştiriye en çok açık youtuberlardan birisi. Eleştirilmeyi sevdiğine o kadar eminim ki. Ama bazen çıtayı aşıp eleştiri yerine emeği görmezden gelerek bol keseden sallayanlar çıkıyor.
Daha ucuzunu ÇIKAR GÖSTER desen gösteremez dilleri
LÂL olurlar. Ama sistem pahalı indirim yok deyip satın almasını da iyi bilir bu kişiler.
Eleştiri yapılacaksa üslubunca yapılmalı.
Abdullah ağabey bugüne kadar eleştirilerimizi hep dikkate almıştır. Sistemlerimi nasıl buluyorsunuz diye konu açıp eleştirileri cevaplandırarak yeni çıkardığı sistemlerinde bütün hususlara dikkat etmiştir.
Benim görüşüm bu şekildedir. Gözleri açık, düşünme yetisi olan her bireyin de bundan farklı düşüneceğini sanmam.
Kardeşim zaman ile yakın fiyatlara toplacağını dedim. Fiyat kötü sistem çöp demedim.

Top Bottom