Neler Yeni

Dp kablosu önerisi

pro12ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
(https://m.n11.com/urun/lg-24gn60r-b...MI1q3l5qi8hQMVuahoCR3QHQ_1EAQYBCABEgL2RvD_BwE)
Merhabalar bu monitörü aldım içinden dp kablpsu çıkmıyormuş hdmi kablosu çıkıyormuş o da 120hz veriyormuş ben 144 için dp kablosu almak istiyorum da ne almalıyım mesela xbox umdan çıkan hdmi ile benim dışarıdan aldığım hdmi arasında fark vardı xboxunki çok çok daha kaliteliydi böyle bir sorun olsun istemiyorum bu monitör 1ms gtg bunu verebilecek f/p dp kablosu öneriniz var mı 144 hz olacak şekilde ayrıca ekran kartım nvidia gsync uyumlu olabilirse ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

(https://m.n11.com/urun/lg-24gn60r-b...MI1q3l5qi8hQMVuahoCR3QHQ_1EAQYBCABEgL2RvD_BwE)
Merhabalar bu monitörü aldım içinden dp kablpsu çıkmıyormuş hdmi kablosu çıkıyormuş o da 120hz veriyormuş ben 144 için dp kablosu almak istiyorum da ne almalıyım mesela xbox umdan çıkan hdmi ile benim dışarıdan aldığım hdmi arasında fark vardı xboxunki çok çok daha kaliteliydi böyle bir sorun olsun istemiyorum bu monitör 1ms gtg bunu verebilecek f/p dp kablosu öneriniz var mı 144 hz olacak şekilde ayrıca ekran kartım nvidia gsync uyumlu olabilirse ...
eklemeyi unutmuşum laptop kullanıcısı değilim kasa kullanıyorum

Son düzenleme:

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Godric

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA

pro12ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler hocam ben biraz yorumlarda baktım da içinden çıkan hdmi kablosu 144 hz veriyor diyen de var sadece 120 hz i destekliyor diyen de var yine forumlarda dolaşırken bazı monitörler laptoplar da daha düşük hz verirken kasada daha yüksek veriyordu,içinden çıkan kablo ile ben masaüstü kullanıyorum bir bilginiz var mı

Ben kaç yıldır bunu kullanıyorum tavsiye ederim.
Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo (ENTDP1420)
teşekkür ederim hocam

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
teşekkürler hocam ben biraz yorumlarda baktım da içinden çıkan hdmi kablosu 144 hz veriyor diyen de var sadece 120 hz i destekliyor diyen de var yine forumlarda dolaşırken bazı monitörler laptoplar da daha düşük hz verirken kasada daha yüksek veriyordu,içinden çıkan kablo ile ben masaüstü kullanıyorum bir bilginiz var mı

teşekkür ederim hocam
Hocam Hdmi kablosunun hangi hdmi versiyonu olduğu önemli. Kablonun üzerinde yazıyorsa bunu bana söylermisiniz? Bir de monitörünüzün çözünürlüğü nedir?

Son düzenleme:

pro12ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
Hocam Hdmi kablosunun hangi hdmi versiyonu olduğu önemli. Kablonun üzerinde yazıyorsa bunu bana söylermisiniz? Bir de monitörünüzün çözünürlüğü nedir?
deneyeyim hocam monitör 1080 p lg 24gn60R-B ama hdmi versiyonu nasıl bulacağım bir araştırayım tekrardan teşekkürler ilginiz için❤️

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
deneyeyim hocam monitör 1080 p lg 24gn60R-B ama hdmi versiyonu nasıl bulacağım bir araştırayım tekrardan teşekkürler ilginiz için❤️
Kablonun üzerinde yazıyor olmalı. Muhtamelen 1.4 tür. Ve eğer öyleyse gerçekten 120hz alırsınız sadece. Çünkü internetten baktığıma göre HDMI 1.4 ancak 1080p 120hz destekliyor.

pro12ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
Kablonun üzerinde yazıyor olmalı. Muhtamelen 1.4 tür. Ve eğer öyleyse gerçekten 120hz alırsınız sadece. Çünkü internetten baktığıma göre HDMI 1.4 ancak 1080p 120hz destekliyor.
hocam 1.4 1920x1080 p de 144 hz destekliyor sanırım

Screenshot_2024-04-13-13-42-55-576_com.android.chrome.jpg
böyle diyor hocam 2.0 herhalde

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
1713006126549.png

İnternette benim bulduğum bu. Ayrıca attığınız fotoğraftaki monitörün desteklediği hdmi versiyonudur. Ben yinede DisplayPort kablosu almanızı öneririm. Böylece freesync gibi teknolojileride kullanabilirsiniz.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
gerçi evet belki destekliyordur. alttaki VRR yazan kısmı okumamışım.

pro12ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
Alıntıyı görüntüle

İnternette benim bulduğum bu. Ayrıca attığınız fotoğraftaki monitörün desteklediği hdmi versiyonudur. Ben yinede DisplayPort kablosu almanızı öneririm. Böylece freesync gibi teknolojileride kullanabilirsiniz.
freesync i hdmi ile kullanamıyor muyum hocam ekran kartım nvidia

gerçi evet belki destekliyordur. alttaki VRR yazan kısmı okumamışım.
bence de destekliyordur yani

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
freesync i hdmi ile kullanamıyor muyum hocam ekran kartım nvidia

bence de destekliyordur yani
Ekran kartınıza bağlı. Nvidia kullanıcıları DP ile kullanabiliyorken AMD kullanıcıları HDMI ilede kullanabilir

Top Bottom