Neler Yeni

Dramli 2Tb M2 SSD Önerilerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Buğra Tufan
Bütçe
6000
Dramli 2Tb m2 ssd arıyorum. Anakartım B450m S2h. Gen 3 destekliyor fakat gen4 de önerebilirsiniz. Mevcut olan ssd yi saklayıp daha sonra sistem değişikliği yaparsam 2tb olanı alırım. Bütçem 6000Tl ye kadar. Biraz bilinen kronik sıkıntıları olmayan markalardan önerirseniz sevinirim. Teşekkürler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan Keksin
Dramli 2Tb m2 ssd arıyorum. Anakartım B450m S2h. Gen 3 destekliyor fakat gen4 de önerebilirsiniz. Mevcut olan ssd yi saklayıp daha sonra sistem değişikliği yaparsam 2tb olanı alırım. Bütçem 6000Tl ye kadar. Biraz bilinen kronik sıkıntıları olmayan markalardan önerirseniz sevinirim. Teşekkürler
Şahsen gen 4 al gen4 gecerken ayreten para harcamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Buğra Tufan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen gen 4 al gen4 gecerken ayreten para harcamazsın.
Bende öyle düşünüyorum. Mevcut sistemimi muhtemelen 2 sene daha kullanırım. Şimdi kullandığım 512Lik ssd yi içine koyup satarım sistemi :) Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung olanda çok cazip geldi de kingstona daha yakınım. Teşekkürler biraz inceleyip siparişi geçeyim :)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Buğra Tufan
GEN4 sisteme geçeceksen Kingston daha cazip bir seçenek olur. Aradaki 500 lira farkına değer. GEN3'de kalacaksan Samsung da üzmez.
Peki attığın linkte ki satıcı ( victory ) hakkında bilgin varmı? ufak farkla bu daha güvenilir satıcıdır dediğin kişiden alım geçebilirim

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Peki attığın linkte ki satıcı ( victory ) hakkında bilgin varmı? ufak farkla bu daha güvenilir satıcıdır dediğin kişiden alım geçebilirim

Yok. Trendyol'dan da alabilirsin istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Buğra Tufan

Yok. Trendyol'dan da alabilirsin istersen.
Yani trendyoldan siparişi verdim. Teşekkürler. İnşallah doğru ve orjinal ürün gelir :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan Keksin
Yani trendyoldan siparişi verdim. Teşekkürler. İnşallah doğru ve orjinal ürün gelir :D
İçinde bir yazılım kodu oluyor o yazılımı indir kodu aktif et doğrumu diye ve senin anakartın da okuma yazma 3,6k 2,8k falan olur ssd testi yap bunlara bak bir de ssd'nin arkasın da kingston hayalet yüzü oluyor sağa sola çevirince rengi değişiyor soğutucu braket dümdüz olmalı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Buğra Tufan
İçinde bir yazılım kodu oluyor o yazılı indir kodu aktif et doğrumu diye ve senin anakartın da okuma yazma 3,6k 2,8k falan olur ssd testi yap bunlara bak bir de ssd'nin arkasın da kingston hayalet yüzü oluyor sağa sola çevirince rengi değişiyor soğutucu braket dümdüz olmalı.
Tamamdır teşekkürler :D

Top Bottom