Neler Yeni

driver kurulu olmasına rağmen ses yok

Tre-x

80+ Silver
sürekli pc yi uyku moduna alıp kapatıyorum bir keresinde ( yaklaşık 3 hafta önce ) yine pc yi gece uyku moduna alıp kapattım sonra açtıuğımda ses yoktu gezginlerden realtek ses driverı vardı pc de çatır çatır kullanıyordum sorun yoktu sonra sildim kurdum yine olmadı sonra tekrar sildim kurdum yine olmadı pc de mini hoparlör var dedim belki sorun ondadır çıkardım kulak içi kulaklık taktım yine ses yok ne yaparsam ses düzelir ?
birde yüklediğim realtek ses driverını nasıl tamamıyla silerim ?
yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Psyduck

@İzolyÇalışanı

Son düzenleme:

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
sürekli pc yi uyku moduna alıp kapatıyorum bir keresinde ( yaklaşık 3 hafta önce ) yine pc yi gece uyku moduna alıp kapattım sonra açtıuğımda ses yoktu gezginlerden realtek ses driverı vardı pc de çatır çatır kullanıyordum sorun yoktu sonra sildim kurdum yine olmadı sonra tekrar sildim kurdum yine olmadı pc de mini hoparlör var dedim belki sorun ondadır çıkardım kulak içi kulaklık taktım yine ses yok ne yaparsam ses düzelir ?
birde yüklediğim realtek ses driverını nasıl tamamıyla silerim ?
yardımlarınızı bekliyorum

@Psyduck

@İzolyÇalışanı
istersen bir denetim masasından kaldırıp şunu yükle https://tr.driverscollection.com/?file_cid=42772799091968e6e0635ffa4ed

Tre-x

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_9.png

hocam böyle bir şey diyor

Tre-x

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

#include<user>

80+ Bronze
donanım kimliği?
pc min özellikleri böyle :
İNTEL PENTİUM (R) DUAL CORE E5200 2.50 GHz
4 GB DDR2 800 MHZ
FOXCONN G31 MV
150 GB HDD
300 W PSU

ne linki bu tıklar tıklamaz bir şey indirdi o.O2
DDU, Donanım kimliği aygıt yöneticisinden ses kartını seçip özellikler diyince ayrıntılar menüsünde açılabilir butondan seçilerek atılır. Universal Driver çoğunlukla işe yarar o yüzden önce attığım linkten sil, sonra sürücüyü atacağım onu kur.

Tre-x

80+ Silver
DDU, Donanım kimliği aygıt yöneticisinden ses kartını seçip özellikler diyince ayrıntılar menüsünde açılabilir butondan seçilerek atılır. Universal Driver çoğunlukla işe yarar o yüzden önce attığım linkten sil, sonra sürücüyü atacağım onu kur.
hocam böyle diyor ne yapayım
Screenshot_11.png

#include<user>

80+ Bronze
Ona tıklayınca uygulamayı bir yere çıkartıyor. Uygulama çıkartılan klasörün içerisinde, iki üç kez açınca tekrar tekrar çıkartmayı denemiş. Yess to all de ve klasöre git oradan çalıştır.

Tre-x

80+ Silver
Ona tıklayınca uygulamayı bir yere çıkartıyor. Uygulama çıkartılan klasörün içerisinde, iki üç kez açınca tekrar tekrar çıkartmayı denemiş. Yess to all de ve klasöre git oradan çalıştır.
klasöre gittim şimdi ne yapayım
Screenshot_12.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,455
Üyeler
140,647
Son üye
Joaquim
Top Bottom