Neler Yeni

Driver power state failure hatası

Krabby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
fatih mehmet
Arkadaşlar 2 ay önce bi sistem aldım fakat 2 haftadır bir sorun var. Bilgisayar ilk açıyorum sabah kalkınca mesela fare fps düşük gibi pingli gidiyor sonra reset atıyorum 5 dakika yeniden başlatılıyorda kalıyor sonra mavi ekran verip Driver Power State Failure hatası veriyor mavi ekrandan sonra fare normal şekilde çalışıyor yardım edebilecek varmı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Son düzenleme:

mein

80+
Burada bir çok etmen sebep olabilir öncelikli olarak format atabiliyor musun cihaza ? biosu kurcaladıysan bios ayarlarını sıfırlayabilirsin.

Krabby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
fatih mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burada bir çok etmen sebep olabilir öncelikli olarak format atabiliyor musun cihaza ? biosu kurcaladıysan bios ayarlarını sıfırlayabilirsin.
biosu kurcalamadım ama formatı attım bugün. Tuhaf bir şekilde yaşadığım sorun sadece bilgisayarı ilk açtığımda oluyor sonra reset atıyorum hatayı veriyor ve düzeliyor. Bugün bir sorunla karşılaşmadım formattan sonra bakalım sabah ilk açtığımda olacak mı olmayacak mı sabahı bekliyorum açıkçası

mein

80+
biosu kurcalamadım ama formatı attım bugün. Tuhaf bir şekilde yaşadığım sorun sadece bilgisayarı ilk açtığımda oluyor sonra reset atıyorum hatayı veriyor ve düzeliyor. Bugün bir sorunla karşılaşmadım formattan sonra bakalım sabah ilk açtığımda olacak mı olmayacak mı sabahı bekliyorum açıkçası
Formattan sonra olduysa chipset driverlarını ve windowsu iyice güncelleyin.

Krabby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
fatih mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok formattan sonra bi sorun olmadı daha bugün sabah attım formattan önce oluyordu güncellemeleri yaptım hepsini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Formattan sonra olduysa chipset driverlarını ve windowsu iyice güncelleyin.
biraz araştırmıştım başta görüntü bağdaştırıcıları güncel olmadığı için diyordu bazı yerlerde ben güllemiştim ama yinede oluyordu bugünde format attım tekrar dediğiniz gibi birden fazla sebebi olabilirmiş o yüzden temiz kurulum yapmak istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,203
Üyeler
141,547
Son üye
hayalet5747
Top Bottom