Neler Yeni

Yardım Dsl ışığının yanıp sönmesi ve internetimin olmaması

aksit1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Akşit
Türknet kullanıyorum fiber net yok geleyim asıl konuya 1.5 ay önce internet çok kötüydü iç tesisatın kötü dediler kontrol etmeden ttnetten gelen arkadaş. 20 gün önce ödediğim paketteki hızı alamdığımı belirterek bir destek kaydı saha açtım ve internetim sonunda düzelmişti. Ama geçtiğimiz pazartesi modemimde kırmızı ışık hatasını aldım. Destek kaydı açtım modemi kaptın 15 dakika sonra açın dediler düzelmedi resleyin dediler düzelmedi. Sonra ekip yönlendirdiker ttnetten ama geldiklerini bile sanmıyorum direk iç tesisatı sorunlu diyip turknet saha ekibi için 300₺ ödemeli bir saha ekibi gönderdiler 4 gün sonrası yani bugüne. Adam geldi modeme vs. Baktı aşağıda ana hatlara baktık iç tesisatta değil sorun senin modeminde dedi e gittim modem aldım kurulum yaptım dsl ışığım sabit değil şuan modemde bazen sabit oluyo e bu sefer internetim yok e internet ışığı yanınca dsl yanmıyor kafayı yiyeceğim. Çözümü bilen eden var mıdır? 5 katlı apartman 10 daire var ve bu sıkıntı sadece benim oturduğum dairede böyle saçmalık olabilir mi? Tekrar arıyıp bana birde ortak çalışma yapacağız diyip telefonu kapatmalarına ne demeliyim? 250 ₺ ödemek şuan aptallık gibi gelmeye başladı türknet için

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,531
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Turknet'in destek sisteminin söyledikleri full yanlış. Bana modem ve kablo değiştirttiler sorun düzelmedi. Geçtim Telekom'a çat diye düzeldi aynı kablo aynı modemle.

aksit1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Akşit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turknet'in destek sisteminin söyledikleri full yanlış. Bana modem ve kablo değiştirttiler sorun düzelmedi. Geçtim Telekom'a çat diye düzeldi aynı kablo aynı modemle.
Bana iç teçhizatın arızalı dediler kablolara bakmadan ttnet ile türknet🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablonete mi geçsem ki bilemedim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,531
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Bana iç teçhizatın arızalı dediler kablolara bakmadan ttnet ile türknet🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablonete mi geçsem ki bilemedim

aksit1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Akşit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yaptınız tam olarak ve nasıl bir sonuca vardınız?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,531
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler