Neler Yeni

Türk Telekom ve Türknet mağdur ediyor!

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Arkadaşlar geçen hafta altyapı çalışması dolayısı ile herkesin internetini kopardılar mahalledekinin bakın eksiksiz mahalledeki herkesin, neyse akşam herkesin geldi bizim gelmedi bir gün bekledik bekle bekle dur gelmiyor sonra turknete arıza kaydı açtım türk Telekom ekibini göndermişler sözde fakat ne gelen ne giden oldu ve Türk Telekom kaynaklı arıza yok diyip kapattılar ısrarla yine yazdım yine Türk Telekom kaynaklı arıza yok diye kapattılar yaklaşık 5 kez oldu bu olay sonra dedim bakayım başka internete geçelim dedim millenicom sorguladim 16mbps gözüken internet önceden şimdi altyapı gözükmüyor tüm firmaları kontrol ettim hiçbirinde internet verebilen yok sonra anladım ki bizim buraya saha dolabı getirmişler fakat boş port yok diye bizi bağlamiyorlar ve 1800 metre ötedeki bağlandığımiz santral kapanmış yani ortada kaldık sonra türk net bizim eve saha ekibi yolladı kendi ekiplerini cidden geldiler bu sefer ve kontrol ettikten sonra boş port var Türknete söyleyin sizi VAE gecirsinler dedi söyledik ısrarla boş port yok diyip redediyorlar ve olan internetimi kestiler üstüne mağdur bırakıyorlar ve ulaşabileceğim numara yok turknet tarafında türk Telekoma ulaşmayı denedim ama telefondan ulaşamadım Kocaeli genel müdürlüğünu aradım açan olmadı kapanmış orası sonra gittim bizim ordaki bir türktelekom mağazasına dedim böyle böyle bana dediki bölgenizde çalışma var sizde altyapı başvurusu yapın destek çıkmış olursunuz dedi dedim tamam ama biz burda sadece satış yapıyoruz su bilmem ne adresinde başvuru yapabilirsiniz dedi ve ben gittim oraya üşenmeyip ordaki adam bana illa satın alıp taahhüt imzalamam gerektiğini söyledi diyorum ben başvuru yapicam bişi almak istemiyorum ısrarla diyorki siz satın alın biz altyapı gelirse bağlarız size diyor ama ben ne zama gelir bilemem diyor yav altyapı başvurusu yapicam diyorum internette 180 günde geliyorlar diyorlar diyorum beyfendi pu peni alakadar etmez diyor ben bilemem diyor ben sinirlendim bağırarak neyi biliyorsun ki diyerek çıktım ordan boşuna yol gelmişim Kocaeli genel müdürlüğü de kapanmış türktelekomun yani arkadaşlar ulaşabiliceğim bir yer kalmadı dava açmayı düşünüyorum ne sonuç alırım?
Güncelleme:

Bizim net 4 hafta önce kesildi ve türknet ekip filan yolladı sorun yine çözülmedi. (8MBPS türknet kullanıyordum max 10mbps)
Bende Türktelekomun CEO'suna mail attım.
Beni aradılar ve bilgi aldılar.
Verdikten 1.5 gün sonra arayıp ekip gelceğini altyapı problemini çözceklerini söylediler bana.
VE Çözdüler 78MBPS altyapım oldu ve Fiber getirceklermiş 3 ay sonra MODEMİME kadar!!!
Ve bize özel fiyat ile türktelekomdan internet alabilceğimizi söyledi ve bende düşüneyim şu saate arasanız olurmu dedim olur dediler.
Araştırdım normalde türktelekomda 104TL'ye 24MBPS varmış fakat bize 107TL'ye 50MBPS veriyorlar Hemde Ev telefonu dahil ve İLK 3 AY BEDAVA.
Bende kabül ettim 2 yıl taahütümü imzaladım.
Bana özel kampanya yapmaları ve TÜRK TELEKOM KULLANMIYORKEN EKİP YOLLAYIP BENİ YENİ SANTRALE GEÇİRDİLER.
MİLLENİ VEYA COMNET GEÇEBİLİRDİM FAKAT İLGİLERİ İÇİN GEÇİYORUM TT'YE VE GÜVENİM TAM ARKADAŞIM KULLANIYOR ARKA MAHALLEDE 110TL'YE 24MBPS O BİLE MEMNUN.

Yani anlayacağın bana yaptıkları bu iyilik yüzünden aldım.
Taahüt bitince fiyat artıyor ozaman Comnet geçicem.

Son düzenleme:

Logithx

80+ Bronze
Anca insanları mağdur ediyorlar mahkemeye versen de sonuç alamıyorsun sorun olmadığı sürece Türknet çok iyi diyorlar bir sorun yaşandığında Türknet kötü zaten kötü muhattap olacağın adam yok birini bulsanda bilgi yok..

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Valla kardeşim müdürlüklerine zorlauacaksın, artık bir şekilde Türknet'i de sıkıştıracaksın halledeceksin başka oluru yok. Bir de ümit Önal e posta at.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla kardeşim müdürlüklerine zorlauacaksın, artık bir şekilde Türknet'i de sıkıştıracaksın halledeceksin başka oluru yok. Bir de ümit Önal e posta at.
Ümit Önal kim tam olarak bıktım atmaktan email ona
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müdürlük yokki kapatmışlar

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Luigi diyor ki: sıkma güzel canını, okşa patlıcanını.

Twitterdan falan yaz diyeceğim de müdürlük bile öyle dediyse oradan yazmanın anlamı kalmaz.
Geçmiş olsun ne diyelim.
@Furkan Aslan boş.

Phenoma

80+ Silver
Arkadaşlar geçen hafta altyapı çalışması dolayısı ile herkesin internetini kopardılar mahalledekinin bakın eksiksiz mahalledeki herkesin, neyse akşam herkesin geldi bizim gelmedi bir gün bekledik bekle bekle dur gelmiyor sonra turknete arıza kaydı açtım türk Telekom ekibini göndermişler sözde fakat ne gelen ne giden oldu ve Türk Telekom kaynaklı arıza yok diyip kapattılar ısrarla yine yazdım yine Türk Telekom kaynaklı arıza yok diye kapattılar yaklaşık 5 kez oldu bu olay sonra dedim bakayım başka internete geçelim dedim millenicom sorguladim 16mbps gözüken internet önceden şimdi altyapı gözükmüyor tüm firmaları kontrol ettim hiçbirinde internet verebilen yok sonra anladım ki bizim buraya saha dolabı getirmişler fakat boş port yok diye bizi bağlamiyorlar ve 1800 metre ötedeki bağlandığımiz santral kapanmış yani ortada kaldık sonra türk net bizim eve saha ekibi yolladı kendi ekiplerini cidden geldiler bu sefer ve kontrol ettikten sonra boş port var Türknete söyleyin sizi VAE gecirsinler dedi söyledik ısrarla boş port yok diyip redediyorlar ve olan internetimi kestiler üstüne mağdur bırakıyorlar ve ulaşabileceğim numara yok turknet tarafında türk Telekoma ulaşmayı denedim ama telefondan ulaşamadım Kocaeli genel müdürlüğünu aradım açan olmadı kapanmış orası sonra gittim bizim ordaki bir türktelekom mağazasına dedim böyle böyle bana dediki bölgenizde çalışma var sizde altyapı başvurusu yapın destek çıkmış olursunuz dedi dedim tamam ama biz burda sadece satış yapıyoruz su bilmem ne adresinde başvuru yapabilirsiniz dedi ve ben gittim oraya üşenmeyip ordaki adam bana illa satın alıp taahhüt imzalamam gerektiğini söyledi diyorum ben başvuru yapicam bişi almak istemiyorum ısrarla diyorki siz satın alın biz altyapı gelirse bağlarız size diyor ama ben ne zama gelir bilemem diyor yav altyapı başvurusu yapicam diyorum internette 180 günde geliyorlar diyorlar diyorum beyfendi pu peni alakadar etmez diyor ben bilemem diyor ben sinirlendim bağırarak neyi biliyorsun ki diyerek çıktım ordan boşuna yol gelmişim Kocaeli genel müdürlüğü de kapanmış türktelekomun yani arkadaşlar ulaşabiliceğim bir yer kalmadı dava açmayı düşünüyorum ne sonuç alırım?

@alpolojix / Leroxy boşuna şuraya mail at deme kaçkez attım cevap yok farklı hesapla bile denedim.
Maalesef ben de TT ye geçmek zorundayım :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,633
Üyeler
141,024
Son üye
N4PFPSS
Top Bottom