Neler Yeni

DSL KABLOM SORUNLU .

ardarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Beyler ben ödediğim paket hızını alamadığım için internet iç tesisat yenilicem ama dsl kablom iki tane, yani ankastreden gelen bi kablo kısa olduğu için başka bi kabloya bağlanıyo bağlandığı kablo bana hiç tekin gelmedi iki tane ince kablo var içinde kırmızı ve beyaz sadece acaba sorun bunlarda mıdır yoksa illa ankastreden gelen kabloyu da mı değiştirmek gerekir. Ona göre kablo alıp bakıcam da

eren28tr

80+ Platinum
Beyler ben ödediğim paket hızını alamadığım için internet iç tesisat yenilicem ama dsl kablom iki tane, yani ankastreden gelen bi kablo kısa olduğu için başka bi kabloya bağlanıyo bağlandığı kablo bana hiç tekin gelmedi iki tane ince kablo var içinde kırmızı ve beyaz sadece acaba sorun bunlarda mıdır yoksa illa ankastreden gelen kabloyu da mı değiştirmek gerekir. Ona göre kablo alıp bakıcam da
sıfırdan kablo çek ankastreden.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Hız düşüklüğü için arıza kaydı açın. Görevliye, apartman kutusuna gelen hattınızın hızını ölçtürün, daire içerisinden de ölçmesini rica edin. Buna göre hareket edersiniz. Kutudan kablo çektirmek uğraştırıcı iş...

eren28tr

80+ Platinum
Hız düşüklüğü için arıza kaydı açın. Görevliye, apartman kutusuna gelen hattınızın hızını ölçtürün, daire içerisinden de ölçmesini rica edin. Buna göre hareket edersiniz. Kutudan kablo çektirmek uğraştırıcı iş...
tt daha çok uğraştırıyor hocam.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
tt daha çok uğraştırıyor hocam.

Eyvallah. Rica ettim baktılar. Sorunun kesinlikle kablodan olduğuna emin oldum. Sonrasında kutudan kablo çektim, değerler normale döndü.

ardarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah. Rica ettim baktılar. Sorunun kesinlikle kablodan olduğuna emin oldum. Sonrasında kutudan kablo çektim, değerler normale döndü.
kral peki cat 5 veya cat 6 olması çok bi şeyi etkiliyo mu sen neyi kullandın

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
elbette cat6 kullanmanız daha sağlıklı olur...

eren28tr

80+ Platinum
Cat6 23awg al her iki ucunada rj11 taktır hem daha sağlam olur hem daha iyi olur.

ardarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cat6 23awg al her iki ucunada rj11 taktır hem daha sağlam olur hem daha iyi olur.
hocam benim dsl girişi zaten rj11 girişli galiba 45 için çok küçük ancak cat6 rj11 bulmak çok zor cat 6 rj45 alıp dönüştürücüyle bağlasam internet kaybı olur mu? Benim modemime bağlanan kablo telefon kablosu galiba

ardarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
23 awg Cat6 kablo kullanıyorum, öneriyorum ben genelde iç tesisatlarda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,377
Üyeler
156,025