Neler Yeni

Çözüldü✓ DualSense alınmalı mı?

OSMANK90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman KUTLU
Merhabalar, yakın zamanda bilgisayarda kullanmak üzere bir kontrolcü almak istiyorum. Xbox'ın 9. nesil kontrolcüleri ile DualSense arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almam daha mantıklı olur? Son zamanlarda DualSense'in desteklediği oyun sayısı hayli artmakta ve aracı uygulamalar ile fonksiyonların bir çoğu bilgisayar üzerinde de kullanılabilir halde. Yine de sizlerin fikirleri benim için çok değerli. Ayrıca bu iki kolu satın almak için yılbaşı gibi indirimleri mi beklemeliyim yoksa zamlanma ihtimaline karşı bir önce siparişini vermeli miyim? Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa çok memnun olurum :).

Arif

80+ Bronze
Xbox konsolları bilgisayarda daha kullanışlı, ben olsam xbox kontolcüsünü alırdım fiyat konusuna gelirsek 2000-2500 bandı satın alınabilir fiyat. amazon da pahalı renkleri 2000 liralara kadar düşüyor. yılbaşı indirimleri beklentin varsa vazgeç ve Türkiyede yaşadığını hatırla.

OSMANK90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman KUTLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox konsolları bilgisayarda daha kullanışlı, ben olsam xbox kontolcüsünü alırdım fiyat konusuna gelirsek 2000-2500 bandı satın alınabilir fiyat. amazon da pahalı renkleri 2000 liralara kadar düşüyor. yılbaşı indirimleri beklentin varsa vazgeç ve Türkiyede yaşadığını hatırla.
Teşekkür ederim hocam bilgilendirmeniz için, elimi çabuk tutacağım. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,169
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom