Neler Yeni

DualShock 4 bilgisayarda kullanırken basılan tuşu geç algılıyor

BéTo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan
Merhaba,

Elimde orijinal Ds4 ve TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör var. Yıllardır sorunsuz oynuyordum Laptop'da. Kasaya geçince bu sorun oluştu sanırım. Steam'den oyunu açıyorum, bazen 2-3 dakika sorunsuz giderken bir anda saçmalamaya başlıyor. Bastığım tuş 1-2 saniye sonra işliyor. Bazen 3-4 saniye hiçbir şey çalışmıyor. Sağ sol yapıyorum işlemiyor, 2 saniye sonra kendiliğinden sağ sol yapıyor.

Bluetooth bozuk desem değil sanırım çünkü Windows ayarlarında 3 dakika test ettim ve gecikme falan yok her şey olması gerektiği gibi. Doğal olarak kol da bozuk değil. Steam dışı bir oyunda Ds4windows programıyla oynadım ve o da aynı sorunlu. Sorun Ds4,Bluetooth,Steam ve Ds4windows'da değil. E o zaman bu saçma sorunun kaynağı ne kafayı yedirtti bana 😫

Windows ayarlarında sorunsuz çalışan kol, oyuna girince kafayı yiyor.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
ds4windowsla steam dışı bir oyun oynarken arkada steam açık mıydı eğer açıksa kapatıp deneyin steam içinse steam ayarlardan ps yapılandırma desteğini kapatınca düzelmişti bende

BéTo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ds4windowsla steam dışı bir oyun oynarken arkada steam açık mıydı eğer açıksa kapatıp deneyin steam içinse steam ayarlardan ps yapılandırma desteğini kapatınca düzelmişti bende
Deneyeyim hemen.

BéTo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan
Çok çok teşekkür ederim hocam yapılandırma desteğini kaldırınca her oyunda düzeldi. Fakat kolun ışığı sönük kırmızı yanıyordu önceden. Şimdi tam ışık beyaz yanıyor ve şarjı çok etkileyebilir. Bunu değişemiyor muyuz?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Çok çok teşekkür ederim hocam yapılandırma desteğini kaldırınca her oyunda düzeldi. Fakat kolun ışığı sönük kırmızı yanıyordu önceden. Şimdi tam ışık beyaz yanıyor ve şarjı çok etkileyebilir. Bunu değişemiyor muyuz?
ds4windowsun ayarlar kısmından ayarlanabiliyor fakat steam için bilgim yok hocam çözülmesine sevindim

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Deniz
Led değil mi ordaki ışık, 10 saat sarjı gitse, bu yüzden 9 saat 55dk gider hocam :D

BéTo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan
ds4windowsun ayarlar kısmından ayarlanabiliyor fakat steam için bilgim yok hocam çözülmesine sevindim
Hocam tam çözülmedi ya. 2.kolu takınca sadece 2.kolda yine gecikme oluyor. Bir de kolu ikişer görüyor oyunlar.
Ps4 olarak ve Xbox olarak görüyor. 1.kolda Ps4 olan çalışmıyor, Xbox olan çalışıyor. 2.kolda ise ikisi de çalışıyor. Bu yüzden çakışma mı oluyor nedir anlamadım.

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Hocam tam çözülmedi ya. 2.kolu takınca sadece 2.kolda yine gecikme oluyor. Bir de kolu ikişer görüyor oyunlar.
Ps4 olarak ve Xbox olarak görüyor. 1.kolda Ps4 olan çalışmıyor, Xbox olan çalışıyor. 2.kolda ise ikisi de çalışıyor. Bu yüzden çakışma mı oluyor nedir anlamadım.
Bence sorun yok benim ds4 touch padi yok tuslari basmiyor

Ekler

• IMG-20221124-WA0001.jpeg
    IMG-20221124-WA0001.jpeg
    839.4 KB · Hit: 38

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
valla hocam 2 kol hakkında bilgim yok tek kol var bende sadece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,465
Üyeler
153,564
Son üye
yusuufparkerr
Top Bottom