Neler Yeni

Dün çıkan Forza Horizon 5 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Dostlar oyunu satın almadım fakat incelemelerini izledim, açıkçası büyük hayal kırıklığına uğradım.
Tamam grafikler daha iyi fakat yüksek bir fiyata alacağımız oyunun bir önceki sürümü ile arasında farkların sadece grafik ve harita olmasını istemem, daha çıkmadan düşündüğüm şey en azından daha çok araba getirmişlerdir diyeydi fakat incelemesini izlediğimde gördüğüm şey fazla yeni araba gelmemiş olduğuydu, en basidinden forza 4 de olmayan BMW M8 modelinin bile daha gelmemiş olması ve bir çok niceleri, marka kategorisinin altındaki arabalar çoğu eski kasa ve eski modeller bize yeni modellerin donatıldığı bir sürüm bile verilmemişken bizden 300 TL almanın mantığı nedir.

Forza 4 horizon oyununu çok oynamış biri olarak söylüyorum ki devasa bir fark yok, belki ben beklentimi büyültmüşümdür ama en azından uçak veya süraat teknesi veya ne bileyim en azından değişiklik için motor ekleselerdi bu bile büyük bir fark yaratırdı.

Oynamış veya oynamamış sizin fikirleriniz nedir ?

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,373
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dostlar oyunu satın almadım fakat incelemelerini izledim, açıkçası büyük hayal kırıklığına uğradım.
Tamam grafikler daha iyi fakat yüksek bir fiyata alacağımız oyunun bir önceki sürümü ile arasında farkların sadece grafik ve harita olmasını istemem, daka çıkmadan düşündüğüm şey en azından daha çok araba getirmişlerdir diyeydi fakat incelemesini izlediğimde gördüğüm şey fazla yeni araba gelmemiş olduğuydu, en basidinden forza 4 de olmayan BMW M8 modeli daha gelmemiş ve bir çok niceleri, marka kategorisinin altındaki arabalar çoğu eski kasa ve eski modeller bize yeni modellerin donatıldığı bir sürüm bile verilmemişken bizden 300 TL almanın mantığı nedir.

Forza 4 horizon oyununu çok oynamış biri olarak söylüyorum ki devasa bir fark yok, bellki ben beklentimi büyültmüşümdür ama en azından uçak veya süraat teknesi veay ne bileyim en azından değişiklik için motor ekleselerdi bu bile büyük bir fark yaratırdı.

Fh 4'te 800 tane araba vardı zaten Fh 5'e daha yeni olarak ne eklesinler.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
.
Tamam grafikler daha iyi fakat yüksek bir fiyata alacağımız oyunun bir önceki sürümü ile arasında farkların sadece grafik ve harita olmasını istemem, daka çıkmadan düşündüğüm şey en azından daha çok araba getirmişlerdir diyeydi fakat incelemesini izlediğimde gördüğüm şey fazla yeni araba gelmemiş olduğuydu, en basidinden forza 4 de olmayan BMW M8 modeli daha gelmemiş ve bir çok niceleri, marka kategorisinin altındaki arabalar çoğu eski kasa ve eski modeller bize yeni modellerin donatıldığı bir sürüm bile verilmemişken bizden 300 TL almanın mantığı nedir.

Forza 4 horizon oyununu çok oynamış biri olarak söylüyorum ki devasa bir fark yok, bellki ben beklentimi büyültmüşümdür ama en azından uçak veya süraat teknesi veay ne bileyim en azından değişiklik için motor ekleselerdi bu bile büyük bir fark yaratırdı.

bende fh4 ile arasında çok fark göremedim açıkcası

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Fh 4 ilk çıktığında 400 küsür araç vardı sadece. Yavaş yavaş geliyor araçlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,431
İsim
Diyarhan

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fh 4'te 800 tane araba vardı zaten Fh 5'e daha yeni olarak ne eklesinler.
Çoğu arabanın yeni modelleri yok, çeşit belki imkansız ama normalde koydukları markaların en azından yeni modellerini koymaları bile yeterdi ama onu bile yapmamışlar, ilerliyen zamanlarda yeni arabalar gelir mi bilmem ama bahsi geçen şuanki sürüm için forza 4 den bu oyuna geçilmesini şuan pek iyi göremiyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çuğu arabanın yeni modelleri yok, çeşit belki imkansız ama normalde koydukları markaların en azından yeni modellerini koymları bile yeterdi ama onu bile yapmamışlar, ilerliyen zamanlarda yeni arabalar gelir mi bilmem aama bahsi geçen şuanki sürüm için forza 4 den bu oyuna geçilmesini şuan pek iyi göremiyorum.
Bekle DLC ve Ekstra olarak eklenir genelde.
FH mantığı bu 2. oyunundan beri oynuyorum nereden biliyorum dersen.

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Açıkçası herkesin sevebileceği türden bir oyun değil çünkü sadece araba sürmek olduğu için çoğu kişiye hitap etmiyor fakat arabaların güzelliği seslerin gerçekçiliği felan derkene sevmeyeni bile denemek istiyor ben bu oyunu bayağı oynadım ama çabuk sıktı, bir süre sonra tek şey yapılan etkinlik ile gelen efsanevi arabaları toplamak oluyor ama onuda çok yapınca oyunun albenisi kalmıyor.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni araçlar ( yeni M'ler, Yeni Audi RS'ler vs) yavaş yavaş güncellemelerle gelecek zaten, şu anlık fh4 ile aynı araçlar olması normal

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Açıkçası ben beğendim, fh4 de çok keyif almıştım sonrasında aşırı sıkıcı bir hal almaya başlamıştı(harita büyük ve güzel ancak sadece oraya kısıtlı olduğu için her oynadığında aynı şeylerin görmek sıkıyor). Umarım bu oyunda böyle olmaz.Bu oyun için gamepass alacağım gibi duruyor ama onun için önce yeni bir psu alman lazım :D

Top Bottom