Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
alan adam senden benden farklı şey yapmıyor hızlı alıyor hızlı olan kazanıyor

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Bazı bilgisayarcılar var. Gerçekten hiç bir şey bilmiyorlar. Diyorum bunlar nasıl satış yapıyor :) Kocaeli de özellikle doğru dürüst oem satan yer yok. Vatan pc var o da gidip kendin diyorsun :) Bir itopya da burada olaydı.
yani kral tr deki bilgisayarcıların çoğuna bak %50 sinden fazla biz daha bilgiliyiz onlar sadece dükkanda oturayım kira parası çıksın yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

dükkanlar derme çartma düzgün bilgisayar yok sattıkları mallar çok para ve alınan hizmet desen 0

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
Nasıl Almayı başarıyor bu fırsatçılar anlamış değilim Açıldığı anda girdim siteye sepete ekle dedim sürekli silindi

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Nasıl Almayı başarıyor bu fırsatçılar anlamış değilim Açıldığı anda girdim siteye sepete ekle dedim sürekli silindi
1-2 yöntemi var 1 tanesi ben biliyorum ama bilmediğim baya iyi yöntemler var duyduğum ve gördüğüm sır gibi yani

sistemin ismini biliyorsan çıkmadan önce alma ihtimalin yüksek mesela

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Dünyanın en gereksiz düşüncesi. Arz talep meselesi bu. Sen ihtiyaç için almak istersin, diğer taraf satmak için.

Ülkede bu kadar fırsatçılık varken bence en son konu bilgisayar olmalı.

Adamlar bayilerden 0 arabayı alıp stokları bitiriyor, 5-10bin üstüne satıyor kimsenin ses çıkarttığı yok.

Şu bilgisayarda kazanılacak kâr en fazla 500 TL'dir.

500 TL daha verip yine alınır bir sistem.

1-2 yöntemi var 1 tanesi ben biliyorum ama bilmediğim baya iyi yöntemler var duyduğum ve gördüğüm sır gibi yani

Sistemin ismini bilsen nolur? Satışa çıkmadan nasıl alacaksın?

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Dünyanın en gereksiz düşüncesi. Arz talep meselesi bu. Sen ihtiyaç için almak istersin, diğer taraf satmak için.

Ülkede bu kadar fırsatçılık varken bence en son konu bilgisayar olmalı.

Adamlar bayilerden 0 arabayı alıp stokları bitiriyor, 5-10bin üstüne satıyor kimsenin ses çıkarttığı yok.

Şu bilgisayarda kazanılacak kâr en fazla 500 TL'dir.

500 TL daha verip yine alınır bir sistem.

Sistemin ismini bilsen nolur? Satışa çıkmadan nasıl alacaksın?
sistemin çıkacağı saat bellidir f5 at her saniye internette hızlıysa tamamdır sadece site çökmediği sürece
çökerse şans

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
belki de mining için değildir de kendine alıyodur kendinin apu sistemi vardır o da mantıklı ama adalet farklı şey adalet her yerde varmı onu bir düşün teşekkürler
Bende adaletin hiçbir yerde olmadığını düşünmenizi isterim. İyi günler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş

Sistem ismini itopyada aratınca çıkıyorsa önceden çok saçma bi olaymış siteyi inceleyip 14 mayısda çıkacak sistem 10k altında olursa alacağım

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Bende aynı şeyi yaşadım hocam ve saatlerce bıkmadan denedim sepete 4-5 kere ekleyebildim ilerledikçe silindi..

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Bende aynı şeyi yaşadım hocam ve saatlerce bıkmadan denedim sepete 4-5 kere ekleyebildim ilerledikçe silindi..
şu 3050 sistemde itopyanın azizliğine uğradım sepete eklemiştim çöktü diye site sepetten çıktı sonra tekrar eklemek isteyince de ekli diyordu ondan sonra alamadım 1 hafta sonra da foruma özel 50 stok vardı gene bu olay başıma geldi 1 hafta önceden eklenen şey gene mağdur etti ama sıkıntı yok

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
3050li olan önceki sistemi saat 11 civarında alabilmiştik hatta ben de kızmıştım hemen nasıl alabildiler sayfa donuyor vs diye ama biraz da bıkmamak lazım ve şans lazım. Ödeme iptali vs olanlar da düşüyor.

Top Bottom