Neler Yeni

Düşük Bütçe Sistem Toplama Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abdullah ASLAN
Merhaba değerli forum üyeleri, şuanda kullandığım pc intel i3 1. nesil , GT220 adında bir ekran kartı vs. gibi çok düşük bir sistem maddi durumum pek iyi değil 1000 - 1100 TL arası en azından valorant falan açıcak oynatıcak 2. el pc parça önerileriniz var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhaba değerli forum üyeleri, şuanda kullandığım pc intel i3 1. nesil , GT220 adında bir ekran kartı vs. gibi çok düşük bir sistem maddi durumum pek iyi değil 1000 - 1100 TL arası en azından valorant falan açıcak oynatıcak 2. el pc parça önerileriniz var mı?
Elinizdeki sistemi satarsanız bütçe en fazla ne kadar olur? Bir de nerede yaşıyorsunuz?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,314
İsim
Eren
şuanki sistemden pek farklı olmayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abdullah ASLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe biraz daha artabilir 1200 1300 civarı ram ve ssd gibi parçalar sistemimde var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinizdeki sistemi satarsanız bütçe en fazla ne kadar olur? Bir de nerede yaşıyorsunuz?
ağrıda yaşıyorum

Son düzenleme:

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
bütçe biraz daha artabilir 1200 1300 civarı ram ve ssd gibi parçalar sistemimde var zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

ağrıda yaşıyorum
Beklettiğim için kusura bakmayın. Açıkçası araştırdım fakat çok da düzgün bir sistem oluşturamadım. Bu videoya bakarak bir sistem oluşturabilirsiniz çevrenizdeki bilgisayarcılara sorarak. O ekran kartını videodaki fiyattan bulmak neredeyse imkansız bu nedenle biraz daha düşük model olan HD 6870/6850 kullanabilirsiniz. Yardımcı olamadığım ve beklettiğim için kusura bakmayın tekrardan.
Video:

Son düzenleme:
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom