Neler Yeni

Düz Lise İle Meslek Lisesi Farkı???

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Olması gereken bu işte. Tebrik ederim, inşallah çok başarılı olursun.

Basrii

80+ Bronze
baya iyimiş olum bune biz niye sürünüyoruz liselerde :D
Bizim işimiz genellikle yazılım programları ile. Asansörün hangi katta durup durmayacağını bile biz kodluyoruz. Önümüzdeki hafta sıfırdan asansör kodluycaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olması gereken bu işte. Tebrik ederim, inşallah çok başarılı olursun.
Benim dua edişim her zaman şöyle. Allah gönlüme göre versin. Bizim amacımız kavga dövüş değil, ailemize ve vatanımıza maddi ve manevi açıdan yardımcı olmak. Biz iyi ve başarılı bir birey olma yolunda çaba harcıyoruz. Hedefim babam gibi olmak, oda çok çalışkan, işinde en iyisidir. Kendisi ısıtma soğutma teknisyeni...

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Bizim işimiz genellikle yazılım programları ile. Asansörün hangi katta durup durmayacağını bile biz kodluyoruz. Önümüzdeki hafta sıfırdan asansör kodluycaz

Benim dua edişim her zaman şöyle. Allah gönlüme göre versin. Bizim amacımız kavga dövüş değil, ailemize ve vatanımıza maddi ve manevi açıdan yardımcı olmak. Biz iyi ve başarılı bir birey olma yolunda çaba harcıyoruz. Hedefim babam gibi olmak, oda çok çalışkan, işinde en iyisidir. Kendisi ısıtma soğutma teknisyeni...
yinede çok iyi bence hazır maaş ve eğitim çok iyi anadoluda çalışmazsan bi geleceğin yok maalesef :(

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Aynen öyle 🙌

Basrii

80+ Bronze
yinede çok iyi bence hazır maaş ve eğitim çok iyi anadoluda çalışmazsan bi geleceğin yok maalesef :(
Diyorum ya yarın öbürgün staja gittiğimde adam bana diyecek hiç işten çıkma seni kadroya alalım net maaşın şu filan diyecek buna inanıyorum ve çaba gosteriyorum.

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
ben normalde meslek lisesine gidecektim bu yıl ama tam kayıt yaptıracakken kontenjan bitmiş şaka gibi 1 ay araşıtırmıştım okulu erasmus falanda varmış elektrik elektronik lisesi şansıma tüküreyim garanti avrupa biletim olacaktı

Basrii

80+ Bronze
ben normalde meslek lisesine gidecektim bu yıl ama tam kayıt yaptıracakken kontenjan bitmiş şaka gibi 1 ay araşıtırmıştım okulu erasmus falanda varmış elektrik elektronik lisesi şansıma tüküreyim garanti avrupa biletim olacaktı
Nasip kankam. 9. Sınıfsın sanırım. 10. Sınıfta başka okula nakil olabilirsin bölüm seçimi için

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
Nasip kankam. 9. Sınıfsın sanırım. 10. Sınıfta başka okula nakil olabilirsin bölüm seçimi için
yok 10 sınıfım 9 sınıf anadolu lisesinde bir şey olmayacağını anladım o yüzden meslek lisesine geçeyim dedim olmadı

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Bende Bülent Koşmaz Fen Lisesine gidiyorum okullar açılalı az bir süre oldu ama çarşamba hazır bulunuşluluk sınavını yapıştırıcaklar bize.

Basrii

80+ Bronze
yok 10 sınıfım 9 sınıf anadolu lisesinde bir şey olmayacağını anladım o yüzden meslek lisesine geçeyim dedim olmadı
Hayırlısı olsun yapacak bişey yok. Çaba göster yapacak başka bişey yok. Bizde staj vesaire var, eğer başarılı olduğunu görürseler iş teklifi filan veriyorlar. Bakalım ne gibi teklifler gelecek

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul
Top Bottom