Neler Yeni

Çözüldü✓ DURDUK YERE DEPOLAMA ALANIM DOLDU

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat Gazeloğlu
Az önce RDR2 oynarken birden ekranda Düşük disk uyarısı belirdi (internetten bulduğum görsel ekte) Baktığımda SSD'de 176 mb boş yer vardı, ancak ssd'm de normalde 40 GB boş yer vardı birden depolama alanı doldu üstelik hiçbirşey yüklemedim de, diskten geçici dosyaları temizleme vs. herşeyi yaptım ancak yer açılmadı.

NOT:
RDR2'den kaynaklı mı diye düşündüm ancak SSD değil HardDisk'te yüklü.
SSD eski değil, pc yeni topladım.

Ekler

• lowdiskspace.png
    lowdiskspace.png
    45.2 KB · Hit: 47

Mete1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert yılmaz
windows +r temp
windows +r %temp%
windows +r prefetch silebilirsiniz yer açmak için program ekle ve kaldırdan çok yer kaplayan bir uygulama var mı diye kontrol edebilirsiniz
Ardından bilgisayara Kaspersky indirip tarama yapın bir virüs olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat Gazeloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam o şekilde bir şey değil, durduk yere birden doldu dediklerinizi zaten yaptım ancak onlarla ilgili birşeyde yok, virüs testinde 0 tehdit bulundu crackli birşeyde kullanmıyorum zaten pc de, ek olarak ssd analizi de yaptım %100 sağlık bir sorunu yok.

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
Yok hocam o şekilde bir şey değil, durduk yere birden doldu dediklerinizi zaten yaptım ancak onlarla ilgili birşeyde yok, virüs testinde 0 tehdit bulundu crackli birşeyde kullanmıyorum zaten pc de, ek olarak ssd analizi de yaptım %100 sağlık bir sorunu yok.
Ben her oyuna girdiğimde alt tab atıp depolama baktığımda azalıyor ama oyundan çıktıktan sonra eski haline dönüyor sizde dönmemiş bide oyun azalan diskte değil garip belkide oyun kayıt fln almıştır ssd dosyalarını kontrol edin rdr2 ile ilgili dosya varmı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,954
İsim
tümen dağ
neymiş sorun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR