Neler Yeni

Duş jeli tavsiyesi verebilir misiniz?

Mast

80+
Normelde vücudum için Dalinle bıcı bıcı yapıyorum. Duş jeli denemek istiyorum. Fresh ve kokusu güzel bir duş jeli öneriniz var mıdır acep? Ve bazılarının içinde zararlı maddeler olabiliyor vücuda. Güzel kaliteli vücuda zararı olmayacak şekilde önerirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Alper Çalışkan
Merhaba, her insanın vücut yapısı ve gözenekleri duş jeline aynı tepkiyi vermeyebilir. Mesela bende çok güzel kokan bir duş jeli senin vücudunda o kadarda güzel kokmayabilir. Biraz deneme yanılma ile kendine göre olanını bulman gerekir. Ama illaki tavsiye istiyorsan le petit marseillais in karpuz&fesleğenli olan modelini öneririm.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mast

TamerKs

80+ Silver
Nivea silver protect kullanıyorum kokusunun kalıcılığı oldukça uzun, tavsiye ederim.

• Beğen

Rookie Forumer

80+ Bronze
Normelde vücudum için Dalinle bıcı bıcı yapıyorum. Duş jeli denemek istiyorum. Fresh ve kokusu güzel bir duş jeli öneriniz var mıdır acep? Ve bazılarının içinde zararlı maddeler olabiliyor vücuda. Güzel kaliteli vücuda zararı olmayacak şekilde önerirseniz sevinirim.

• Beğen

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
kullanacaksan bunları kullan ama hiçbiri yeşil sabun kadar temizlik hissi vermiyo

• Beğen

Mast

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, her insanın vücut yapısı ve gözenekleri duş jeline aynı tepkiyi vermeyebilir. Mesela bende çok güzel kokan bir duş jeli senin vücudunda o kadarda güzel kokmayabilir. Biraz deneme yanılma ile kendine göre olanını bulman gerekir. Ama illaki tavsiye istiyorsan le petit marseillais in karpuz&fesleğenli olan modelini öneririm.
denem için küçük ürünleri oluyor mu markaların?

bozzard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Osman Batuhan Özgüler
Nivea Men Deep Dımensıon Duş Jeli 500Ml ₺42,90

Kullanıyorum. Odun kokusu var.

• Beğen

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,010
İsim
Taha Efe
Birkaç tane denedim Favorim Le Petit Mavi olan

• Beğen

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
LPM'nin vanilyalısı mükemmel. Vanilyalı duş jelleri genel olarak aşırı harika kokuyor.

• Beğen

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
  • Beğen

Satashke

80+ Bronze
Türkiyede en çok satılan budur. Tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom