Neler Yeni

Düzgün Bir PS 4 İçin Bütçem Ne Kadar Olmalı?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öyle desene hocam ona göre bakıyım bir dk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde oyun derken sayı olarak tahmini bir şey var yoksa 2 3 oyun da yeter mi?
Hocam oyun olarak sayı değil de böyle bi tlou 1-2 olsa ya da sadece 2 de olur ve arada oynamalık bir futbol oyunu.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Hocam PS 4 ile pro modeli 30 FPS ise Slim alırım oyunlu olanı yani.
Hocam ps4 30 fps oynatıyorsa o oyunu ztn ps4 pro 60 fps rahat oynatıyordur birde 2-3k arasına aradığın adam gibi oyunlu bulamadım bence de ps4 pro al sonra ikinci elden ucuza denk getirip al oyunları

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam ps4 30 fps oynatıyorsa o oyunu ztn ps4 pro 60 fps rahat oynatıyordur birde 2-3k arasına aradığın adam gibi oyunlu bulamadım bence de ps4 pro al sonra ikinci elden ucuza denk getirip al oyunları
Yani ps 4 pro 60 FPS'mi oynatıyor oyunları yoksa tek farkı 4k görüntü verir gibi yapması mı?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Hocam PS 4 ile pro modeli 30 FPS ise Slim alırım oyunlu olanı yani.
Her oyun değil ama çoğu oyun 30FPS, God Of War tarzı özel destekli oyunlarda 50'nin üstüne çıkıyor. Tabii, PS4 Pro'nun tek avantajı FPS'i değil. Supersampling ve Boost Mode özelliği hem görüntü hem de performans anlamında daha üstün iş çıkarmasını sağlıyor PS4 Pro'nun. 4K oynatması da var tabii.

Bir de daha uzun ömürlü bir konsol çünkü Slim kasa ile aralarında bariz farklar var donanımsal olarak. Bu yüzden PS4 Pro'nun kullanım süresi Slim kasadan yaklaşık 2-3 sene daha uzun olur güncellik bakımından.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Yani ps 4 pro 60 FPS'mi oynatıyor oyunları yoksa tek farkı 4k görüntü verir gibi yapması mı?
ps4 pro ps4 e göre daha güçlü her oyun için olmasada genelde birkaç yıl içinde çıkmış AAA oyunlar dışında 60 fps oynatır

Her oyun değil ama çoğu oyun 30FPS, God Of War tarzı özel destekli oyunlarda 50'nin üstüne çıkıyor. Tabii, PS4 Pro'nun tek avantajı FPS'i değil. Supersampling ve Boost Mode özelliği hem görüntü hem de performans anlamında daha üstün iş çıkarmasını sağlıyor PS4 Pro'nun. 4K oynatması da var tabii.

Bir de daha uzun ömürlü bir konsol çünkü Slim kasa ile aralarında bariz farklar var donanımsal olarak. Bu yüzden PS4 Pro'nun kullanım süresi Slim kasadan yaklaşık 2-3 sene daha uzun olur güncellik bakımından.
Eline sağlık hocam

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Peki PS 4 pro yu 1080p monitörde kullanabilir miyim?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Merhabalar, ben kendi bilgisayarımdan mining yapıyorum bir de harçlığımı biriktiriyorum ve bu yaza bir PS4 Slim hedefim var. Sizce düzgün bir PS 4 için bütçem en az ne kadar olmalı? Aradığım özellikler; Slim, 1 TB, mümkünse 2 kol ve yanında düzgün oyunlar ya da iyi bir PSN hesabı. Yer olarak Sakarya'da yaşıyorum.
2,5-3k Civarı Bir Ps4 Alırsınız , Oyuna Para Vermek İstemezseniz kırılabilir bir sürüm alırsınız.
Yaza Doğru Fiyatı bilemem.

İkinci elden 3000 lira civarına oyunsuz PS4 Pro bulabilirsin. Aynı fiyata oyunlu Slim kasalar da mevcut, tercih senin.
3k'ya PS4 Pro Linki Var Mı ?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
3k'ya PS4 Pro Linki Var Mı ?
Uzun zamandır piyasayı pek takip etmiyorum, en son o şekildeydi. Şu an nasıl bilmiyorum ama bi bakayım.

Edit: :D Bakmaz olaydım, 4000 liradan başlıyor.

Peki PS 4 pro yu 1080p monitörde kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsin, dediğim Supersampling modu da zaten 4K altındaki çözünürlükteki ekranlar için. O özelliği açtığında basitçe şöyle oluyor; cihaz görüntüyü 4K'ya çıkartıyor, sonra senin ekranına sığdırıyor. Böylece daha net bir görüntü elde ediyorsun.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Uzun zamandır piyasayı pek takip etmiyorum, en son o şekildeydi. Şu an nasıl bilmiyorum ama bi bakayım.

Edit: :D Bakmaz olaydım, 4000 liradan başlıyor.

Evet kullanabilirsin, dediğim Supersampling modu da zaten 4K altındaki çözünürlükteki ekranlar için. O özelliği açtığında basitçe şöyle oluyor; cihaz görüntüyü 4K'ya çıkartıyor, sonra senin ekranına sığdırıyor. Böylece daha net bir görüntü elde ediyorsun.
Diyorum 3k'ya Ps4 Pro Nerde , Alıp Satayım :D
Bu Arada PS 9.00 Sürümü Kırıldı Bir Bakın İsterseniz

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Ben anlamıyorum 2 ay önce slim model aldığımda dolar neredeyse aynı civardaydı. 40 oyunlu PSN hesabı 2 kol 1 TB 2400 e almıştım. Şimdi satsam 4k ya bile alıcı çıkar. İnsanlar artık abartmaya başladı dolar artınca fiyatlar yükseliyor. Dolar düşünce tık yok.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Ben anlamıyorum 2 ay önce slim model aldığımda dolar neredeyse aynı civardaydı. 40 oyunlu PSN hesabı 2 kol 1 TB 2400 e almıştım. Şimdi satsam 4k ya bile alıcı çıkar. İnsanlar artık abartmaya başladı dolar artınca fiyatlar yükseliyor. Dolar düşünce tık yok.
Her şeyi dolara bağlamanın bir mantığı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,778
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom