Neler Yeni

E okul e devlet istiyor ??

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
E okula gireceğim ama e devlet istiyor Yeni bir giriş sistemi falan mı geldi ? Ve e devletim yok 15 yaşının ustundeyseniz e devlet alabilirsiniz diye biliyorum ben 14 yaşındayım e okula nasıl gireceğim ?

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
E okula gireceğim ama e devlet istiyor Yeni bir giriş sistemi falan mı geldi ? Ve e devletim yok 15 yaşının ustundeyseniz e devlet alabilirsiniz diye biliyorum ben 14 yaşındayım e okula nasıl gireceğim ?
Knk velinin e-devleti ile girebiliyorsun başka olmuyor ne yazıkki

SeryXS

80+ Bronze
Annenin veya babanın e devleti ile girebilirsin. İllegal paneller yüzünden böyle bir sisteme geçiş yapıldı sanırım

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,300
İsim
Semih Boran
Uygulamasında istemiyor. internet üzerinde istemem sebebi f12 yapıp, notları düzenleyip veliye o şekilde göstermeyi engellemek olabilir.

kanka bak şimdi ilk normal e okul uygulamasını indir sonra öğrenci kaydet yazısına bas ordan tc kimlik olanı seç babanın yada annenin e devletini gir zaten otomatik seni sisteme atıcak sisteme attıktan sonra orda kendini görüceksin bağla yap bugün bende aynı şeklide çözdüm sorunu

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,314
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
velinin e devleti ile gir oluyor tek seferlik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR