Neler Yeni

E-Postama Gelen Konum Yanlış

Dippy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Yaman YILMAZ
Merhaba, Discord hesabima giris yapmaya çalışırken e postama mesaj geldi ve konumum Ankara yazıyor ancak farkli bir ildeyim ve giris yapmaya çalışırken 1 de değil 2. De e postama mesaj geliyor şuan farkli bir telefon kullaniyorum diger telefonda kayitli e postam da var o yuzden oldugunu dusunuyorum ancak hicbir zaman Ankarada yasamadim bu ciddi bir guvenlik problemi mi ?

Major

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
İsim
Merhaba, Discord hesabima giris yapmaya çalışırken e postama mesaj geldi ve konumum Ankara yazıyor ancak farkli bir ildeyim ve giris yapmaya çalışırken 1 de değil 2. De e postama mesaj geliyor şuan farkli bir telefon kullaniyorum diger telefonda kayitli e postam da var o yuzden oldugunu dusunuyorum ancak hicbir zaman Ankarada yasamadim bu ciddi bir guvenlik problemi mi ?
Bendede oluyor, kafaya takma. Ben gaziantepteyim ama Mersin yazıyordu, önemli bişey değil sanırım.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
bende ankara çankayada gözüküyordum güvenlik sorunu mu bilmiyorum.

Doğuhan

80+ Silver
Ben trabzondayım bazen ankara yazıyor bazende hiç gitmediğim hatay, şanlıurfa falan yazıyor

DaffyGraphic

80+ Silver
Bendede oluyor, kafaya takma. Ben gaziantepteyim ama Mersin yazıyordu, önemli bişey değil sanırım.
Bende steamda türkiyeyi gezdim.Ne zaman steama giriş yapsam steam guard için kod istiyor e-postaya giriyom başka başka yerler türkiyenin ama benim kod yani kodu yazıom giriyom.

Top Bottom