Neler Yeni

🔥İndirim E-Yooso %60 Gaming Klavye | Hot Swap | Huano Switch | PBT Keycaps | 700 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Enes Var
RGB Modeli 750 RGBsiz modeli 700 TL. Fiyatına göre çok iyi bir klavye muadilleri Outemu ve Jixian kullanıyorken bu arkadaş Huano switch kullanıyor. Hot swap ve yazılımı da mevcut ayrıca.

RGBli:

RGBsiz:

İnceleme Konusu:https://forum.donanimarsivi.com/konu/e-yooso-z11-klavye-inceleme.773078/#post-7246004

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
RGB olmayan Huano switch, RGB olan Outemu switchmiş haberiniz olsun. Ayrıca Redragon K617 Fizz klonu klavye, E-Yooso ve Redragon'un sahibide aynı firma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB olmayan Huano switch, RGB olan Outemu switchmiş haberiniz olsun. Ayrıca Redragon K617 Fizz klonu klavye, E-Yooso ve Redragon'un sahibide aynı firma.
@MuratTheFounderOfGariban ben outemu olan rgb versiyonunu sipariş ettim ama sence iptal edip Huano switch olanını mı almalıyım? Sipariş ettikten sonra öğrendim rgb olanda Outemu olduğunu.

@MuratTheFounderOfGariban ben outemu olan rgb versiyonunu sipariş ettim ama sence iptal edip Huano switch olanını mı almalıyım? Sipariş ettikten sonra öğrendim rgb olanda Outemu olduğunu.
Kaynak:

Son düzenleme:

Oddo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Osman delil
İlgilendiği Kategoriler
HARDWARE
O klavyeler kalmamış , bunun hakkında fikri bilgisi olan? Aynı marka

HUO JI %60 mini mekanik oyun klavyesi, Bluetooth kablolu ergonomik tasarım, USB kablolu RGB aydınlatma, mavi şalter, bilgisayar için 63 tuş, beyaz ve mavi (QWERTY, ABD düzeni) https://amzn.eu/d/hA0AWPn

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

Kaynak:

İkisi de huano hocam ikisinde de huano yazılmış ama

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Ona bakarsan Nightsilver astra da huano kullanıyor ama anti ghosting yok diye kimse almıyor bkz:

Adam bakmış huano switch demiş adamın elinde halihazırda var ürün. Aşağıdaki Outemu mx anahtarlarla uyumlu yazısıyla karıştırıyor olmayasınız?
Şeklini falan bayağı beğendim nasıl acaba fiyatı da güzel, bir sorun olsa servisi var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

gkn52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan