Neler Yeni

e yooso z11 sahibinden alınır mı

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam yanlış anlama ama ben dün t60 aldım bugün geldi sabah açtım klavyeyi taktım bilgisayarı d tuşuna basıyorum df e tuşuna basıyorum er yazıyordu iade ettim bende
Estağfurullah hocam ürün üreticisi değilim :D sarftech satıcısından almıştım Zylouang T60 diye geçiyordu bizim ürünler dediğim gibi ilk seri ve yüksek kalitedeydi Blic falansa zaten çok kalitesiz onlar birkaç marka daha var böyle Vooka Rever gibi onlar 5 para etmez gözümde kasa aynıdır ama tuşlar sıkıntı

CasY2244

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yiğit Alp Ertürk
Estağfurullah hocam ürün üreticisi değilim :D sarftech satıcısından almıştım Zylouang T60 diye geçiyordu bizim ürünler dediğim gibi ilk seri ve yüksek kalitedeydi Blic falansa zaten çok kalitesiz onlar birkaç marka daha var böyle Vooka Rever gibi onlar 5 para etmez gözümde kasa aynıdır ama tuşlar sıkıntı
yok hocam ben t60 deyince vookalara kaydım o kötü gelmişti diğerini bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kesinlikle değecek alabilirsiniz.
tamamdır hocam sağolun

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yok hocam ben t60 deyince vookalara kaydım o kötü gelmişti diğerini bilmiyorum

tamamdır hocam sağolun
Görünüş ve ürün fotoğrafları aynı olunca ucuz veya çok satanalara kayıyor bizim millet

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Ali

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Yağız Berk Özel
Ben o paraya T60 rgb satıyorum hatta beni geçtim sıfırı 650 beyaz renk red switch taş gibi klavye Z11 ve Z686 almıştım 686'nın 2 tuşu patladı bile gönderilen yedek switchler olmasa klavye elimde kalacak T60'ı aralıklı olarak 1 yıl rekabetçi oyunlarda 6 ay eze eze kullandım ve kondisyonu çok daha iyi konumda switch kalitesine laf edenler olmuştu E-yasoo klavylerden iyi çıktı çiçeksepetinden naysla bedavadan biraz pahalıya 2 tane almıştım çok kullanılanı kardeşime verdim diğerinide bir ay kullanılmış şekilde satıyorum sonradan T60'lar kalite düşürdüyse bilemem ama ilk seri yüksek kalite üründü böyle modeller isim yaptıktan sonra illa malzemeden kısıyor ya board ya switch bir şekilde ürünü dandikleştiriyolarlar iyi ki o zaman 2 tane almışım
Reis Blic T60 ve Z11 kullandım. Sendeki T60 sağlam gelenlerden olabilir onların 10 ürünününden 7-8'i sağlam gelmiyor. Kalite olarak kıyaslamak gerekirse Z11 T60'tan 10 kat iyi ve hot-swap olması cabası. Switch kalitesi olarak Huano switch ile ne olduğu belirsiz Jixian tarzı switch ile karşılaştırmanız saçma.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reis Blic T60 ve Z11 kullandım. Sendeki T60 sağlam gelenlerden olabilir onların 10 ürünününden 7-8'i sağlam gelmiyor. Kalite olarak kıyaslamak gerekirse Z11 T60'tan 10 kat iyi ve hot-swap olması cabası. Switch kalitesi olarak Huano switch ile ne olduğu belirsiz Jixian tarzı switch ile karşılaştırmanız saçma.
Z686 su gibi switch yiyor hotswap falan eyvallah ürüne lafım yokta T60 hiç üzmedi Z11'i kullanmadım ama 686 ile aynı switchleri kullanıyorsa oda üzer benim gözümde klavye metal kasa örgü kablo gibi şeyler oyun ve kullanım açısından avantaj değil sadece premium hissiyat daha dayanıklıysa noname switchi marka switchlere tercih ederim düzgün T60 kullanmış olsan daha çok memnun kalırdın emin ol 10 kat kalite farkı kesinlikle yok

~helloworld

80+ Bronze
900 TL'ye daha iyi klavye yok

Çok bilmişler buna para vermeyin Çin'den 350ye satıldığı için bakma sen onlara daha iyi klavye yok
Sakin dostum millet 350 ye aldi evet 900e satar niye vergi duzenlemesi de geldi kimse yurt disindan almiyor daha bunlari almak zorlaştığı icin millet pahaliya satiyor hakli da herkes güzel de klavye. Ben kiz arkadasima hediye ettim ak871 kullanıyorum

Top Bottom