Neler Yeni

EA Desktop.exe açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Altın
1616134912089.png
gamepass aldım ve EA Desktop indirilemedi diye bir hata oldu.Sitesinden indirdim ve uygulamaya tıkladığımda açılmıyor. Görev yöneticisinde gözüküyor sadece. çözümünü bilen var mı?

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Bilgisayarı yeniden başlat önce. Sonra bu şekilde rapor paylaş.

Sharapper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid Solmaz
Öncelikle windowsu ilk kurarken verdiğin isimde muhtemelen türkçe karakter olduğunu düşünüyorum ona göre çözümden bahsedeceğim ea play oyunlarının açılmaması ve ea desktop yüklenmemesi gibi sorunların nedenide bu çözüm çok basit yeni kullanici aç oturumu kapatarak yeni kullaniciya gec burada windows user ya da kullanicilar icindeki klasörün adını ister komple değiştir ister sadece türkçe karakteri değiştir sonra https://pchocasi.com.tr/windows-10da-kullanici-dizin-adi-degistirme-27672/ burada anlatılan gibi normalde kullandığın oturumun klasör yolunu bul ordan yeni verdiğin klasör adını düzenle kapat aç sorun çözülecektir

MrRapking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Yağız
Öncelikle windowsu ilk kurarken verdiğin isimde muhtemelen türkçe karakter olduğunu düşünüyorum ona göre çözümden bahsedeceğim ea play oyunlarının açılmaması ve ea desktop yüklenmemesi gibi sorunların nedenide bu çözüm çok basit yeni kullanici aç oturumu kapatarak yeni kullaniciya gec burada windows user ya da kullanicilar icindeki klasörün adını ister komple değiştir ister sadece türkçe karakteri değiştir sonra https://pchocasi.com.tr/windows-10da-kullanici-dizin-adi-degistirme-27672/ burada anlatılan gibi normalde kullandığın oturumun klasör yolunu bul ordan yeni verdiğin klasör adını düzenle kapat aç sorun çözülecektir
Sen nasıl bir kralsın. Sırf teşekkür etmek için üşenmedim kayıt oldum. Dediğini yaptım oldu. Kaç saattir bununla uğraşıyorum.

Top Bottom