Neler Yeni

Yardım EA Sports FC™ 24 Açılmıyor

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Batuhan KELEKÇİ
aga bir de manage bölümünden repair kısmına bas. bir de böyle dene. oyunun tamir edilmesine ihtiyacı olabilir. fc24 teki en kronik sorunlardan biridir açılma bölümünde klasör kapatması. Oyun açma driverında sorun olabilir
İşte o manage kısmına tıkladığımda ekranda çıkan purchase seçeneğinden başka bir şey çıkmıyor.

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Bende de sürekli repair atıp oyuna girmem gerekiyor. Açılmıyor ne diyeyse
Keşke bende de repair atarak girse ona razıyım hiç girmiyor bende. Bir forumda görmüştüm EA düzeltecekmiymiş neymiş ama aslı astarı nedir bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mehmet tümay
Bende de sürekli repair atıp oyuna girmem gerekiyor. Açılmıyor ne diyeyse
Bendede oyle oldu repair yapmazsam olmuyor acilmiyor ben yeniden kurcam fc24 guzwlce format attim fc 24 kurdum burnumdan geldi ya nazarmi degdi noldu anlamadim herseyde sanssizim hocam ben ne yapsam😂😂😂😂😂😂😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
Bendede oyle oldu repair yapmazsam olmuyor acilmiyor ben yeniden kurcam fc24 guzwlce format attim fc 24 kurdum burnumdan geldi ya nazarmi degdi noldu anlamadim herseyde sanssizim hocam ben ne yapsam😂😂😂😂😂😂😂
Valla garip bir yazılımı var bu ea nın anlamadım gitti :)

Semhtunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Tunç
"C:\Program Files\EA Games\EA SPORTS FC 24\__Installer\EAAntiCheat\EAAntiCheat.Installer.exe" bunu aç repair de sonra oyunun olduğu klasörü seç fixlesin sonra oyunu aç

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Erdoğan
Aynı sorun bende de var tüm yöntemleri denedim ama olmadı çözebilen var mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

"C:\Program Files\EA Games\EA SPORTS FC 24\__Installer\EAAntiCheat\EAAntiCheat.Installer.exe" bunu aç repair de sonra oyunun olduğu klasörü seç fixlesin sonra oyunu aç
Olmuyor

Top Bottom