Neler Yeni

Easycep'den Iphone 6S alınır mı

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Selamlar şimdi size olayı kısa öz anlatıyorum telefonum kendi kendine tıklamaya başladı, her android telefonun sonu ekranı kasadan ayrıldı saçma saçma işler yapıyor
Normalde param olana kadar bu telefonu kullanacaktım en kötü Iphone 13'e para biriktirene kadar bu teli kullanacaktım ama kullanılacak bir yanı kalmadı 3k bütçede 6s alıp üni sınavına kadar kullanıp yeni telefona geçmeyi planlıyorum ama sadece plan
3k civarı alabilinecek ne telefon var?
Sık kullandığım uygulamalar Twitter,Instagram, Whatsapp, Spotify, arama, sms, mail, trendyol yemek , youtube fln oyun oynamıyorum kamera ile tek işim soruları çekiyorum sınıfta o kadar
Telefonu kırdım kırıcam sinirden ciddiyim
Normalde dediğim gibi idare ederim ama bu telefonu kıracağım az kaldı

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone 7 vardı sarjı su gibi bitiyordu 6s de öyleydi alınmaz bence
hocam inanın telefon yüzünden rage geçirmekten sıkıldım param yok şuanda yeni dershane için kitap aldım dediğim gibi idare etmelik bir telefon almam gerek ama normal kullanımım içinde kötü olmasını istemiyorum powerbankle fln gezeceğim herhald
3k 6s için pahalı hocam
pil %100 birde 64gb olduğu için pahalı muhtemelen siz ne önerirsiniz

ConquerorXIV

80+ Gold
Selamlar şimdi size olayı kısa öz anlatıyorum telefonum kendi kendine tıklamaya başladı, her android telefonun sonu ekranı kasadan ayrıldı saçma saçma işler yapıyor
Normalde param olana kadar bu telefonu kullanacaktım en kötü Iphone 13'e para biriktirene kadar bu teli kullanacaktım ama kullanılacak bir yanı kalmadı 3k bütçede 6s alıp üni sınavına kadar kullanıp yeni telefona geçmeyi planlıyorum ama sadece plan
3k civarı alabilinecek ne telefon var?
Sık kullandığım uygulamalar Twitter,Instagram, Whatsapp, Spotify, arama, sms, mail, trendyol yemek , youtube fln oyun oynamıyorum kamera ile tek işim soruları çekiyorum sınıfta o kadar
Telefonu kırdım kırıcam sinirden ciddiyim
Normalde dediğim gibi idare ederim ama bu telefonu kıracağım az kaldı
2.el redmi note 10s alabilirsin 3e

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Sercan GÖKALP
hocam inanın telefon yüzünden rage geçirmekten sıkıldım param yok şuanda yeni dershane için kitap aldım dediğim gibi idare etmelik bir telefon almam gerek ama normal kullanımım içinde kötü olmasını istemiyorum powerbankle fln gezeceğim herhald

3k ona vereceğine idarelik istiyorsan Reeder s19 Max pro falan al 6gb ram 256 hafıza var en azından seni idare eder

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Diyeceğim sana saçma gelebilir ama ben Xiaomi Mi 6 öneririm kronik sorunu yok yazılım sorunu yok çok ama çok akıcı işlemcisi çok güçlü kamerası kötü değil 3k ya temiz bulursun idarelik olarak seni çok memnun eder

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3k ona vereceğine idarelik istiyorsan Reeder s19 Max pro falan al 6gb ram 256 hafıza var en azından seni idare eder
128lik 4 gb alacağım muhtemelen
2.el redmi note 10s alabilirsin 3e
aslında 2.ele girmek istemiyorum uğraşmak istemediğimden bakacağım çok teşekkürler
Diyeceğim sana saçma gelebilir ama ben Xiaomi Mi 6 öneririm kronik sorunu yok yazılım sorunu yok çok ama çok akıcı işlemcisi çok güçlü kamerası kötü değil 3k ya temiz bulursun idarelik olarak seni çok memnun eder
mi6 nın tasarımından nefret ediyorum çıktığında da beğenmemiştim ama kesinlikle bakacağım çok teşekkürler

Zorunluluktan yeni telefon alıyorum babam yine tantana yapcak ama cidden şuan ihtiyacım

ConquerorXIV

80+ Gold

aslında 2.ele girmek istemiyorum uğraşmak istemediğimden bakacağım çok teşekkürler

mi6 nın tasarımından nefret ediyorum çıktığında da beğenmemiştim ama kesinlikle bakacağım çok teşekkürler

Zorunluluktan yeni telefon alıyorum babam yine tantana yapcak ama cidden şuan ihtiyacım
easycep den 6s alacağına 10s çok daha iyi bir seçenek haberin olsun

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Tasarımı gözüne batmasın hocam cihaz atom karınca gibi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
3kya alınır şarjı su gibi biter ama powerbankla yaşarsan sorun olmaz
8de çıkıyorum evden öğlen 2 de geri geliyorum zaten neredeyse full dersdeyim toplamda 50dk moladayım oda 10 dk şeklinde bölünmüş ama kütüphane fln çıkarken powerbank lazım olacak gibi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,025
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
İdarelikse bence android cihaza yönel çok şarj yiyor hemde çok

Top Bottom