Neler Yeni

Eczane açmak istiyorum bana ortalama ne kadar kazandırır ?

delPierro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Alnıkara
Bizim ortaokulda hocanın oğlu 9. sınıfta başlamış çalışmaya türkiye 572. oldu bu yıl
Olay bu zaten daha 9. Sınıfsın belki ilk bine gireceksin belki 10 bine eczacı açacam 35bin yapcam diye konu açmışsın daha çok erken bunu diyorum sana, çalışmak için değil bunları konuşmak için erken

Bilgisayar_Toplama

80+ Bronze
Değil kanki hayat bu kadar uzun soluklu değil 12. Sınıf falan olsa neyse derim tercih yapacak olsa yine mantıklı çocuk daha ortaokuldan mezun olalı 10 gün olmuş eczane açma derdine düşmüş absürt yani
bence absürt değil bizim arkadaşlar kaç bin sıralama yaparım diye düşünüyor ve tartışıyor sınıfta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olay bu zaten daha 9. Sınıfsın belki ilk bine gireceksin belki 10 bine eczacı açacam 35bin yapcam diye konu açmışsın daha çok erken bunu diyorum sana, çalışmak için değil bunları konuşmak için erken
haklısın ama sınıfın etkisi bu yolda büyük

yoruma gülücük atan arkadaşlara sesleniyorum galiba hedefsiz insansınız ne diyelim

Geçmişinizi bilmek istiyorsanız, bugünkü şartlarınıza bakın. Eğer geleceği görmek istiyorsanız, bu günkü yaptıklarınıza bakın.

Geçmişinizi bilmek istiyorsanız, bugünkü şartlarınıza bakın. Eğer geleceği görmek istiyorsanız, bu günkü yaptıklarınıza bakın

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
samet demiray
bence absürt değil bizim arkadaşlar kaç bin sıralama yaparım diye düşünüyor ve tartışıyor sınıfta

haklısın ama sınıfın etkisi bu yolda büyük

yoruma gülücük atan arkadaşlara sesleniyorum galiba hedefsiz insansınız ne diyelim
tek bi tane hedefle sınırlandırma kendini ilk 50k a giremezsen zortlarsın sonra. tonla meslek var alternatiflerin olsun ve bundan 3yıl sonra ne olacağı belli olmaz arkadaşın dediği gibi çoğu yer eczane kaynıyor ve bu ileride belki daha da fazla olacak sadece benim oturduğum yerde caddede 3 hastanenin yanında 3 tane eczane var ve hastane ile cadde arası max 10dk

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
yunusemre
Şu an 9. sınıfım sayısal okuyup 35 bine girmek istiyorum. Eczane açtıktan sonra ne kadar kazandırır ? yada okuması mantıklımı
yanlıs anlama ama fıkırlerın kararların degısıcek ve buyuk ıhtımalle baska bır meslegı yapıcaksın daha 9.sınıfsın kafanda kendıne meslek belırleme

Bilgisayar_Toplama

80+ Bronze
tek bi tane hedefle sınırlandırma kendini ilk 50k a giremezsen zortlarsın sonra. tonla meslek var alternatiflerin olsun ve bundan 3yıl sonra ne olacağı belli olmaz arkadaşın dediği gibi çoğu yer eczane kaynıyor ve bu ileride belki daha da fazla olacak sadece benim oturduğum yerde caddede 3 hastanenin yanında 3 tane eczane var ve hastane ile cadde arası max 10dk
zaten konuda yazdım ki okuması mantıklı mı ben ilçede açıcam açcağım yerde eczane var 1 tene en uçta oturan kişi 40 dk geliyor bide köylerdende gelir kişiler

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan
Sen büyüyünce aspirin mi olcan şuan bebe aspirinisin düşünme abicim bunları.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
Bence erken değil.Geleceği düşünmek ve ona göre şimdiden yol çizmek en doğrusu.Boşver sonra hallederim diyenler daha perişan oluyor.Elbette alternatifleride düşünmek lazım.Tek sabit bir hedefte engeller çıkabilir.Ama yolunu bildikten sonra sağlam adımlar seni hedefe ulaştırır.

Bilgisayar_Toplama

80+ Bronze
Sen büyüyünce aspirin mi olcan şuan bebe aspirinisin düşünme abicim bunları.
eyvallah abi aile baskısı yüksek zaten onların istediği bir lise kazanamadım

Bence erken değil.Geleceği düşünmek ve ona göre şimdiden yol çizmek en doğrusu.Boşver sonra hallederim diyenler daha perişan oluyor.Elbette alternatifleride düşünmek lazım.Tek sabit bir hedefte engeller çıkabilir.Ama yolunu bildikten sonra sağlam adımlar seni hedefe ulaştırır.
çok iyi cevab

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan
eyvallah abi aile baskısı yüksek zaten onların istediği bir lise kazanamadım
Gençliğini yaşa yemin ederim 27 yaşında değil de senin yaşında olmayı isterdim geçmişe dönülmüyor zamanını güzel geçir iş para kazanma meselesini şimdiden düşünüp kendini strese sokma gençliğini yaşa hedefin olsun ama günün sonunda bir şekilde bir yerden kazancın oluyor çok kasma kafanı yorma hayatı bazen akışına bırakmak gerek.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
ismail
Fikirlerin 50 kere değişir mezun olana kadar. Ek olarak eczane açacak kadar geliriniz mevcut mu ailecek? Kolay değil eczane açmak.

Bilgisayar_Toplama

80+ Bronze
Arkadaşlar lütfen gülücük atmayın sinirim gittikçe artıyor siz planlamayın ve karışmayın

Fikirlerin 50 kere değişir mezun olana kadar. Ek olarak eczane açacak kadar geliriniz mevcut mu ailecek? Kolay değil eczane açmak.
devlet destek veriyor bide aile durumumuz iyi

adamlar diplomayı kiraya veriyor en basidi biriktirir açarım basit

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,999
Üyeler
158,227
Son üye
atilla41
Top Bottom