Neler Yeni

Yardım egea cross street 1.4 mü, otomatik 1.0 taliant mı? (İkiside sıfır.)

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Berke
Urban paket satılmış, şimdi ellerinde bir düşük paket olan street paket var. 40 bin lira ucuza geliyor sizde streeti önermiştiniz sizce alalım mı bu paketi mantıklı mıdır?
Hocam eğer 1.3 falan oluyorsa street e düşün demiştim.
Street kullanıcısıyım ama elimde olsa urban veya lounge almak isterdim en basitinden hız sabitleyici dijital klima falan yok o sebeple boş hissettiriyor. Fakat 1.4 street egea cross un muadili SUV degmentinde Dacia Sandero stepwaydi fiyat olarak Dacia motor olarak daha iyi özellik daha dolu olsada konfor vb konularda daha iyi değil. Bu sebeple egea tercih ettim. Taliant olarakda egea tercih ederdim.

Kısaca egea yine tercihim ama mümkünse bir tık üst paket alın 40k şuan hiçbişey veya 1.3 1.6 falan tercih edin. Olmuyorsa bişey olmaz egea tercihimdir

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
1.4 crosslara asla ve asla bulaşmayın. Bizzat kullanıyoruz. Yokuşta sürekli vites indirerek gidersiniz. Yüksek yakıt masrafına girersiniz. Fiat servisine sorduğumda 1.4 crosslar 1.2 motor olarak sayılır. Fiat tipo motorunun revize edilmiş halini kullanıyorlar.

Mr.DzcN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Duzcan
1.4 crosslara asla ve asla bulaşmayın. Bizzat kullanıyoruz. Yokuşta sürekli vites indirerek gidersiniz. Yüksek yakıt masrafına girersiniz. Fiat servisine sorduğumda 1.4 crosslar 1.2 motor olarak sayılır. Fiat tipo motorunun revize edilmiş halini kullanıyorlar.
ya performans beklentimiz yok zaten bide tüp taktıracağız. ilk arabamız olacak yavaş yavaş gitsek bile sıkıntı yok bizim için.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Doğan gelişigüzel
1,0 tailant alın , egea kaliteli olsada 1.4 motor çöp 1.3 dizel veya 1.6 dizel dışında egea alınmaz

Top Bottom