Neler Yeni

Eğer valorant editi yapmak isteseydiniz kim gibi edit yapmak isterdiniz?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Dostlar valorant editi tarafında çok ekmek olduğunu biliyorum ve eğitim videoları çekmek için kolları sıvadım. Eskiden (2019 gibi) lol editleri hakkında video çekmiştim iyi izlenmişti. Maalesef silmek durumunda kaldım. Şimdi sorum şu; eğer ki valorant editi yapacak olsaydınız kim gibi yapardınız? Valorant editi yapan bir sürü editör var ve yaptıkları effecti anlatan çok az kişi var. Bu anlatanların büyük bir kısmı genelde "ya şimdi arkadaşlar benim edit packim var işte dc girip indirin eheheh" tarzı takılıyorlar. Ben buna sinir oldum. Kısaca soru başlıkta xD

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
ladiff net

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ladiffff

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
Dostlar valorant editi tarafında çok ekmek olduğunu biliyorum ve eğitim videoları çekmek için kolları sıvadım. Eskiden (2019 gibi) lol editleri hakkında video çekmiştim iyi izlenmişti. Maalesef silmek durumunda kaldım. Şimdi sorum şu; eğer ki valorant editi yapacak olsaydınız kim gibi yapardınız? Valorant editi yapan bir sürü editör var ve yaptıkları effecti anlatan çok az kişi var. Bu anlatanların büyük bir kısmı genelde "ya şimdi arkadaşlar benim edit packim var işte dc girip indirin eheheh" tarzı takılıyorlar. Ben buna sinir oldum. Kısaca soru başlıkta xD
husamviyuviyu

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Bundan uyarı yiyeceğimi düşünmemiştim. O kadar olay çıkardık adamlara akıllıca hakaret ettik bişi olmadı video kapağında argo var diye uyarı yedik.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,027
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom