Neler Yeni

Yardım Ehli̇yetsi̇z Araba Kullanma

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer SARLUGİL
ehliyeti olan bi arkadaşınla git

PixDraw

80+ Bronze
evet çok saçma bir şey ama çok gerekmeseydi yapmazdım. haftaya pazartesi izmir çeşmeye gitmem gerekiyor. izmirden yola koyulacağım fakat ehliyetimi 2 hafta önce kaptırdım. çeşmeye ilk defa gidiyorum ve söylentilere göre çeşme çıkışında hep çevirme oluyormuş kaçarı yokmuş doğrumudur. pazartesi sabah 6 7 gibi yola koyulacağım direkt ogs den geçip çeşme gişelerinden çıkmayı planlıyorum çevirme olasılıkları kaç tahmini olan varmı gidip gören?
Tamamiyle şans işi, 1400 km yol gelip tek çevirmeye girmediğimde oldu 150 km'de 3 çevirmeye girdiğimde tamamiyle şans riske atma çok sağlam ceza yersin.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Taha Efe

TunayTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tunay KILIÇ

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Taha Efe
parasından değil dostum 1.5 haftadır ankaradayım ve izmire yeni döndüm zamanım olmadı yani
Tamam x bir nufus müdürlügü oluyor nerdeysen bu Cumaya randevu al git mesela

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
ben olsam riske girerim ama bir kazaya karışırsan büyük sıkıntı

syee

80+
Güzelce otobüse binip gidiyorsun dostum. 15 dakikalık işin kimsenin hayatından veya kurallardan daha önemli değil. Bu kadar basit.
ollum adam resmi evrak sıkıntısından ehlliyeti geçersiz yani alkolllel yakallanmamış öllüme karışmamış yüz kızartıcı suç işllememiş neyin tatavasını yapıyorsunuz burda kraldan çok kralcılılk oynuyorsunuz bir çoğunuz bas kardeşim bornovoda üni okudum 4 yıl çeşme 2. evimdi taktik veriyorum beyaz gömlek giy öyel git çeşmeye eger şansına kafa insanlar gelilrse illk önce plakan tc vermeden durumunu anlat plaka ya da tc sistemden sorgullanmaya tıkladıgından sonra durumu açıklalarsan iş işten geçer mecburi yaptırım uygularlar önce söylelersen kafa insanlarsa görmemezden gelirler uyarırllar en iyisi bas git kardeşim burdaki tatlı su balıklarınada bakma

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ollum adam resmi evrak sıkıntısından ehlliyeti geçersiz yani alkolllel yakallanmamış öllüme karışmamış yüz kızartıcı suç işllememiş neyin tatavasını yapıyorsunuz burda kraldan çok kralcılılk oynuyorsunuz bir çoğunuz bas kardeşim bornovoda üni okudum 4 yıl çeşme 2. evimdi taktik veriyorum beyaz gömlek giy öyel git çeşmeye eger şansına kafa insanlar gelilrse illk önce plakan tc vermeden durumunu anlat plaka ya da tc sistemden sorgullanmaya tıkladıgından sonra durumu açıklalarsan iş işten geçer mecburi yaptırım uygularlar önce söylelersen kafa insanlarsa görmemezden gelirler uyarırllar en iyisi bas git kardeşim burdaki tatlı su balıklarınada bakma
Şu üsluba sahip biri anca böyle bir yorum yapabilirdi zaten. Sen önce dilini düzelt sonra benimle tartışmaya çalışabilirsin:)

Kadir_1987

80+ Silver
evet çok saçma bir şey ama çok gerekmeseydi yapmazdım. haftaya pazartesi izmir çeşmeye gitmem gerekiyor. izmirden yola koyulacağım fakat ehliyetimi 2 hafta önce kaptırdım. çeşmeye ilk defa gidiyorum ve söylentilere göre çeşme çıkışında hep çevirme oluyormuş kaçarı yokmuş doğrumudur. pazartesi sabah 6 7 gibi yola koyulacağım direkt ogs den geçip çeşme gişelerinden çıkmayı planlıyorum çevirme olasılıkları kaç tahmini olan varmı gidip gören?
Ehliyetini kaptıran bir kişi kurallara riayet etmediğinden kaptırmıştır.
Ve burada kural tanımayan bir kişiye akıl mı veriyorsunuz.
Yazıklar olsun hepinize !

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Ehliyetini kaptıran bir kişi kurallara riayet etmediğinden kaptırmıştır.
Ve burada kural tanımayan bir kişiye akıl mı veriyorsunuz.
Yazıklar olsun hepinize !
İlk önce konuyu okumalısın ondan sonra yorum yapmalısın.
İkinci olarak konunun açılma amacı kendi yapmak istediğini diretmekse niye konuyu açtın burada 3 sayfa sana yapmaman gerektiği ile ilgili bilgi vermiş sen kendi söylediklerini tekrar ediyorsun. Yapacaksan olabilecekleri göze alda yap. En iyi çözüm bir arkadaşınla (ehliyetli) beraber gidip hem arabayı ona kullandırman hem de istediğin gibi 40 dakika da gidebilmen olacaktır.

syee

80+
Uygunsuz davranış
Şu üsluba sahip biri anca böyle bir yorum yapabilirdi zaten. Sen önce dilini düzelt sonra benimle tartışmaya çalışabilirsin:)
bir gün bilgisayarından kafanı kaldırırsın hayatta kalmla olasılıgın 0 büyük ihtimalle sanal forumlarda seviyeni yüksekmi sandın birden paşam tartışma karşılıklı olur sana haddini bildirdim tartışmam ezer geçerim seni merak etme hadi oynuna abicim

Kadir_1987

80+ Silver
İlk önce konuyu okumalısın ondan sonra yorum yapmalısın.
İkinci olarak konunun açılma amacı kendi yapmak istediğini diretmekse niye konuyu açtın burada 3 sayfa sana yapmaman gerektiği ile ilgili bilgi vermiş sen kendi söylediklerini tekrar ediyorsun. Yapacaksan olabilecekleri göze alda yap. En iyi çözüm bir arkadaşınla (ehliyetli) beraber gidip hem arabayı ona kullandırman hem de istediğin gibi 40 dakika da gidebilmen olacaktır.
Bir yanlışlık oldu sanırım.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
bir gün bilgisayarından kafanı kaldırırsın hayatta kalmla olasılıgın 0 büyük ihtimalle sanal forumlarda seviyeni yüksekmi sandın birden paşam tartışma karşılıklı olur sana haddini bildirdim tartışmam ezer geçerim seni merak etme hadi oynuna abicim
Abicim, paşam, haddini bildirdim ezer geçerim. Ne kadar büyük ve olgun bir insanın tebrik ederim...

Top Bottom