Neler Yeni

Ehliyet alma süreci ne kadar sürer ?

Rulep

80+ Gold
Aga ders çalışmak ne alaka :D diyemedin mi annene babana derslere girmeyeceğim sınava gireceğim sadece.
Direksiyon derslerinde de 2 saatcik dışarıda olacaktın sadece hata sende.
Anlamıyor ki zamanın gidecek diyorlar evde ders çalışırsın diyorlar daha dün bak üstünden 24 saat geçti geçmedi sırf 14 saat direksiyon eğitimime gidecek diye ya mezuna kalırsan dediler. Hayırlısı bakalım belki fiyatları duyarlarsa vazgeçebilirler

E-Sınav aralığın sonuna denk gelecek zamdan etkilenmiyor gibi 130 TL kârım var artık diğer sürücü kurslarını gezecem mecbur kimde kasım ayı dolmadıysa ondan girmeyi planlıyorum 300-500 TL oynuyodur diye düşünüyorum umarım bulurum yoksa extra 2000 TL girecek

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
Abim geçen ay yazıldı teorik derslere katılmadı , Ekimin son günü sınava girdi ve geçti , kendine güveniyorsan teorik derslere gitmene gerek yok .

Rulep

80+ Gold
Abim geçen ay yazıldı teorik derslere katılmadı , Ekimin son günü sınava girdi ve geçti , kendine güveniyorsan teorik derslere gitmene gerek yok .
Yazıldım hayırlısıyla yarın başlıyor katılım zorunlu diyorda olmasa bile gitmeyi düşünüyorum ne de olsa Kasım tatiline denk geliyor elim boş
Abin şanslıymış büyük ihtimalle Ekim zamdan etkilenmemek için son tarihti bana 1.5k fazladan girecek bizimkileri bu kadar kolay ikna edebileceğimi bilseydim daha erken yazılırdım da yapacak bir şey yok artık

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
ehliyet almayı düşünüyorum da teorik dersler kaç gün sürüyor internette 10-15 gün demişt.11 inde dersler başlıyor ne zaman biter ? her gün mü oluyor 1 haftalık tatilde dersleri bitirirler mi okula sarksın istemiyorum tatilde bitirirlerse güzel olur ondan sonrası direksiyon dersi benim uygunluğuma göre olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
birde harç önce mi sonra mı yatmalı diye sorular duydum ne fark ediyor ki
2 ay felan yazılı sınava hızlıca girersen
Google Play'e Ehliyet Sınav Soruları yaz Sarı arkaplanlı siyah bir geyikli uygulama var ondan çöz geçersin zaten

Rulep

80+ Gold
2 ay felan yazılı sınava hızlıca girersen
Google Play'e Ehliyet Sınav Soruları yaz Sarı arkaplanlı siyah bir geyikli uygulama var ondan çöz geçersin zaten
Geçmesinde sıkıntı olacağını düşünmüyorumda Kasım sonu e-sınav gireceğim geçtiğimde hemen direksiyon derslerine girip ay sonu direksiyon sınavını geçip harcı yatırma gibi şansım yok mu 1.5k da az para değil yani harcı erken yatırma falan yok mu 1.5kdan nasıl yırtabilirim

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
Yazıldım hayırlısıyla yarın başlıyor katılım zorunlu diyorda olmasa bile gitmeyi düşünüyorum ne de olsa Kasım tatiline denk geliyor elim boş
Abin şanslıymış büyük ihtimalle Ekim zamdan etkilenmemek için son tarihti bana 1.5k fazladan girecek bizimkileri bu kadar kolay ikna edebileceğimi bilseydim daha erken yazılırdım da yapacak bir şey yok artık
Bende yazıldım mesaj geldi yarın başlıyor diye okulum var maalesef , tatilde giderim derslere farklılık olsun

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Geçmesinde sıkıntı olacağını düşünmüyorumda Kasım sonu e-sınav gireceğim geçtiğimde hemen direksiyon derslerine girip ay sonu direksiyon sınavını geçip harcı yatırma gibi şansım yok mu 1.5k da az para değil yani harcı erken yatırma falan yok mu 1.5kdan nasıl yırtabilirim
dersleri ard arda vermiyorlar genelde haftada 2-3 ders felan ayarlıyor kurslar ay başından 20 sine kadar bütün dersleri bitirmen gerekiyor 10 gün öncesinden adını yazdırıyorlar çünkü direksiyon sınavına zannetmiyorum 1 ayda alabileceğinizi

NeeK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Mert
ehliyet almayı düşünüyorum da teorik dersler kaç gün sürüyor internette 10-15 gün demişt.11 inde dersler başlıyor ne zaman biter ? her gün mü oluyor 1 haftalık tatilde dersleri bitirirler mi okula sarksın istemiyorum tatilde bitirirlerse güzel olur ondan sonrası direksiyon dersi benim uygunluğuma göre olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
birde harç önce mi sonra mı yatmalı diye sorular duydum ne fark ediyor ki
8 gün 3 er saaten trafik dersi, sonrasında elektronik sınav için harç yatırıp tarih bekliyorsun sınavı geçersen direksiyon eğitimin başlıyor.

Top Bottom