Neler Yeni

Ehliyet için sağlık raporunda alkol çıkar mı?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
Selamlar, bugün doğum günüm ve arkadaşlarla mekana gidip alkollü bir kutlama yapmayı düşünüyoruz. Fakat yakın zamanda ehliyet için sağlık raporu çıkartmam gerekiyor. Sağlık raporu için kan tahlili falan yapacağım galiba. Yapacağım kan tahlilinde alkol bir sorun çıkartır mı? Alkol 2-3 gün kanda kalır mı? Bilgilendirip içimi rahatlatırsanız sevinirim. Ayrıca önemi var mı bilmiyorum ama votka tüketeceğim.

Jrw4tt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Furkan
Doğum günün şimdiden kutlu olsun dostum, evet denge kayb ı, işitme , alkol ve madde bağımlılığı vs. dikkat ediliyor

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğum günün şimdiden kutlu olsun dostum, evet denge kayb ı, işitme , alkol ve madde bağımlılığı vs. dikkat ediliyor
Teşekkür ederim dost, alkol bağımlılığı diyorda benimki bağımlılık değil ki? Ayrıca kan alkolde ne kadar kalır ki? Çoğu kaynak farklı şeyler gösteriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir şey olmaz rahat ol
emin misin ailem cok sıkıntı çıkartır bir şey çıkarsa 😁

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Teşekkür ederim dost, alkol bağımlılığı diyorda benimki bağımlılık değil ki? Ayrıca kan alkolde ne kadar kalır ki? Çoğu kaynak farklı şeyler gösteriyor.

emin misin ailem cok sıkıntı çıkartır bir şey çıkarsa 😁
riske girme testte gir ondan sonra içmeye gidersin 0.1 birde olsa görülme imkanı var.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,263
İsim
........
Selamlar, bugün doğum günüm ve arkadaşlarla mekana gidip alkollü bir kutlama yapmayı düşünüyoruz. Fakat yakın zamanda ehliyet için sağlık raporu çıkartmam gerekiyor. Sağlık raporu için kan tahlili falan yapacağım galiba. Yapacağım kan tahlilinde alkol bir sorun çıkartır mı? Alkol 2-3 gün kanda kalır mı? Bilgilendirip içimi rahatlatırsanız sevinirim. Ayrıca önemi var mı bilmiyorum ama votka tüketeceğim.
24 saate vucuttan atılıyor alkol içebilirsin

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mert

80+ Silver
Çıksa bile bir etkisi yok, sorun olmaz. Bahsettiğin sürede de çıkmaz. İyi eğlenceler.

Hanaz

80+ Silver
Alkol ün üstüne 24 saat geçmesi gerekiyor diye biliyorum

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Forget

Farex

80+ Bronze
Kardeşim sen rahat ol 24 saat sonra kalmaz vücudunda ama çok fazla abartırsan sağlık problemlerin oluşur 24 saati geçebilir ki hastanelik olursan testlerde de çıkar o yüzden dozaşında iç problem olmaz iyi eğlenceler.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,263
İsim
........
Ondan sonra anlamı kalmıyor ki doğum günü bugün

eyvallah hocamda emin misin farklı kaynaklar farklı şeyler söylüyor 40 gün kalıyor diyende var
24 saate kandan atılıyor tamamen 40 günde alkolün içinde bulunan maddelerden bazıları falandır ama asıl alkol 6 saat falan sürüyor atılması

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Kadir
Çıkıyor diye biliyorum knk

Top Bottom