Neler Yeni

Ek Programsız PCde çalışan gamepad önerisi

dexiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Salih
Arkadaşlar Assasins Cred serisinin daha önceden 3 oyununu arkadaşımın çakma ama pcde ek programla çalışan ds3ü ile bitirmiştim. Tekrar seriye başlamak istedim ve bi tane gamepad aldım fakat oyunda 360 kolu şeklinde çalışıyor ve oynaması bana çok zor geliyor bunu ayarlamak için xboz360ce gibi programları kullandım ama yine olmadı. Bana uygun fiyatlı bir gamepad önerir misiniz bu tarzda ek program kullanmak istemiyorum tak çalıştır şeklinde olsun.

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
f310 ve f710 çok önerilioyr düşük bütçede, yazılımı yok sanırım tak-çalıştır diye tahmin ediyorum. xbox series/one kolları da öyle sanırım arkadaş bluetooth ile bağlanmıştı playstation da aynıydı baya uzattım kb

dexiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
f310 ve f710 çok önerilioyr düşük bütçede, yazılımı yok sanırım tak-çalıştır diye tahmin ediyorum. xbox series/one kolları da öyle sanırım arkadaş bluetooth ile bağlanmıştı playstation da aynıydı baya uzattım kb
Bir kaç forum sitesini daha inceledim f310 sanırım tak çalıştır şeklinde çalışıyor. Bir arkdaşas direkt taktığı gibi AC3 oynamaya başlamış bende şimdi sinirden AC3ü sildim algılamıyor diye :D

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
Bir kaç forum sitesini daha inceledim f310 sanırım tak çalıştır şeklinde çalışıyor. Bir arkdaşas direkt taktığı gibi AC3 oynamaya başlamış bende şimdi sinirden AC3ü sildim algılamıyor diye :D
belki kasa ya da usb girişlerinde sorun vardır ya da kol bozuktur, her şeyden emin misiniz?

dexiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
belki kasa ya da usb girişlerinde sorun vardır ya da kol bozuktur, her şeyden emin misiniz?
Evet kolda bir problem yok. Algılamaktan kastettiğim bu arada 360 kontrolcüüs şeklinde çalışıyor yani x tuşu o tuşu falan farklı yerlerde oluyor bu da beni rahatsız etti.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,404
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar Assasins Cred serisinin daha önceden 3 oyununu arkadaşımın çakma ama pcde ek programla çalışan ds3ü ile bitirmiştim. Tekrar seriye başlamak istedim ve bi tane gamepad aldım fakat oyunda 360 kolu şeklinde çalışıyor ve oynaması bana çok zor geliyor bunu ayarlamak için xboz360ce gibi programları kullandım ama yine olmadı. Bana uygun fiyatlı bir gamepad önerir misiniz bu tarzda ek program kullanmak istemiyorum tak çalıştır şeklinde olsun.
Snopy rampage sg-r218 kullanıyorum 2 yıldır tak çalıştır yani x input özelliği de var çok memnunum fps oyunları için pek ideal değil.
F310 snopy rampage sg-r218'in daha iyisi fps oyunlarında kolay kullanırsın
Bazı oyunların pc sürümlerinde kontrolü desteği olmuyor steam'de yazıyor zaten oyuna tıklayınca. X360 gibi uygulamaları indiren bile çalışacak birkaç oyun vardır onlarda da sıkıntı çıkıyor

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
Evet kolda bir problem yok. Algılamaktan kastettiğim bu arada 360 kontrolcüüs şeklinde çalışıyor yani x tuşu o tuşu falan farklı yerlerde oluyor bu da beni rahatsız etti.
hiç fikrim yok hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,545
Üyeler
151,915
Son üye
Mrheaven10
Top Bottom