Neler Yeni

Ekonomi İyi Olsa Yapacağınız İlk Şey ne Olurdu?

Örnek Dolar 0'45 TL Tüketici Enflasyon'u %4 Üretici Enflasyon'u %8 Faiz'de %28 Olsa Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ahmet hüda

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
custom pc + bugatti + havuzlu müstakil ev + amanda cerny i eşim yaparım xd
Dolar ve enflasyon düşünce bunu yapmak için toplumun ekonomik olarak %0,1'lik kesiminde olman lazım. Yani bahsi geçen ekonomide bu yüzdelikte olacaksan şuan ki ekonomide de en azından ilk 2 maddeyi halledebilmen lazım. Arkadaş konuyu açarken zengin olacaksınız dememiş, ülke ekonomik olarak düzelecek demiş.

Xeracula

80+ Bronze
Dolar ve enflasyon düşünce bunu yapmak için toplumun ekonomik olarak %0,1'lik kesiminde olman lazım. Yani bahsi geçen ekonomide bu yüzdelikte olacaksan şuan ki ekonomide de en azından ilk 2 maddeyi halledebilmen lazım. Arkadaş konuyu açarken zengin olacaksınız dememiş, ülke ekonomik olarak düzelecek demiş.
dalgasına yazdım zaten xd bugatti dediğim araba 2m dolar dı yanlış hatırlamıyorsam

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Dolar düşse, Petrol düşse, zamlar düşse, maaş zamları da düşer ve değişen bir şey olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Avrupa'da emeklilik yaşı 70 olmuş veya olacakmış. Bizde 40 - 45. Arada 30 yıl fark var. Yatarken ekonomi düzelmez.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Supra MK4 alırdım.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Konsol alırdım klavye mouse ssd kasa alırdım hatta ekonomi önceden iyi olsaydı bunlarında iyisini alırdım böylece sadece konsola odaklanırdım

Top Bottom