Neler Yeni

Ekonomi İyi Olsa Yapacağınız İlk Şey ne Olurdu?

Örnek Dolar 0'45 TL Tüketici Enflasyon'u %4 Üretici Enflasyon'u %8 Faiz'de %28 Olsa Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu?

Son düzenleme:

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ege
yurtdışına giderim
Mesaj otomatik birleştirildi:

(temelli)
Mesaj otomatik birleştirildi:

gördük haberlerde geçenki tarikat lideri ölünce neler olduğunu bu tarz insanlarla aynı yerde yaşamak bile rahatsızlık veriyor allaha inanırım ondan başkası yalandır kasmaya gerek yok

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
ekonomi iyi olduktan sonra köy kalan kentleri bile özel şirketler zaten kendi başlarına çoğu yeri çok kaliteli mekan yapar. Ki doların 6 ve enflasyonun 17 olduğu bi senaryoda da ekonomi iyi olmuyor. Ona rağmen bizim için hayal seviyesinde bi şey

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
IMG_7536.JPG.jpg

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Örnek Dolar 6 TL Tüketici Enflasyon'u %13 Üretici Enflasyon'u %17 Faiz'de %24 Olsa Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu?
Bir şey yapmazdım. Paramı biriktirir kenarda tutardım ihtiyacım olanı da çekinmeden alırdım. Şimdiki gibi elime 3 kuruş geçince bunu nereye yatırsam bununla ne alsam diye boşa kafa yormazdım.

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
arap çöllerinden gelen insanımsı ama aslında normal insanla uzaktan yakından alakası olmayan untermensch bedevilerin olduğu bir ülkede ne ekonomi gelişir ne medeniyet gelişir ne de başka bir halt olur. Bu tip canlılar zzaten kendi geldikleri ülkenin içine etmişler burada farklı davranmalarını beklemek zor. Bazen düşünüyorum da hayvanat bahçesindeki maymunlar falan belli bi eğitimle bir miktar insan medeniyetine adapte olabiliyorlar ancak bu ar*pların katiyen eğitilemez olduğunu düşünüyorum. öyle olsalar 10 senede biraz insanlaşmayı başarabilirlerdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,135
Üyeler
140,778
Son üye
Korygos
Top Bottom