Neler Yeni

Ekonomik kriz çıkmasını beklediklerinden pc almıyorlar ?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
Babam habersizce dolar almış işde 6.89 fln da aldı muhtemelen dolar al dediğimi hatırlamıyorum ama şunu söylüyor ekonomik kriz çıkacak yıl sonunda muhtemelen elimizde para bulunsun diyor sizce pc almalı mıyım
bu şu klasik neye yatırım yapılmalı bilmemnesi değil sadece ekonomik kriz çıkacak deyip pc almamı doğru mu bu karar

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,316
İsim
Emre
Yıl sonunda ekonominin durumunun ne olacağını bilsem burada olmazdım

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yine cevapsızs konular mükemmel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıl sonunda ekonominin durumunun ne olacağını bilsem burada olmazdım
yok hocam bu ekonomi ne yönde bilmemne konusu değil sadece almalı mıyım sizce pc yi parça parça alıcağımdan ssd ve anakartı direk alıcam o parayla sonra biraz yanımda param var onunlada 1 ram alırım ama ekonomist veya müneccim değil kimse

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
Evet bence mantıklı. Ekonomik krizde bilgisayar parçalarının pek değeri kalmaz. Eğer alt düzey gelir grubundaysanız PC falan almayın.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,736
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Altın yatırım olabilridi (tavsiye değil)
düşmüştü altın tekrar artmaya başlamış

Impe

80+ Silver
Evet bence mantıklı. Ekonomik krizde bilgisayar parçalarının pek değeri kalmaz. Eğer alt düzey gelir grubundaysanız PC falan almayın.
Bizim gelir 6.5k falan birde bahçe ve arılar var onlarda gelir getiriyor ortalama 2,3 ayda bir 10k bahçenin değeri 650k arılar 150k sizce biz alalım mı?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Ekonomik kriz olursa PC fiyatları uçar(PS4'e olduğu gibi)
Ben al derim, hem PC almış olursun :D

HyperLeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ali Demir Alpay
Örneğin benim ailemde 150.000 TL acil para var bu sağlık, doğal afet gibi olaylarda yardımcı oluyor ama allaha şükür şuan öyle bir durum yok

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
al d
alt düzey değiliz orta normal halliyiz benim artık yakındığım 2 durum ne istediğim oyunu oynayabiliyorum gerçekten kütüphanem birikti oynamam gerek üzülüyorum yani babamdan 1400 tl alacağım pc için geri kalanı kendim vereceğim ve valorant ve minecraft dışında 60 fps oynadığım oyun yok csde yediğim dropları zamanında berk rip yese oyunu bırakırdı

yok
Altın yatırım olabilridi (tavsiye değil)
düşmüştü altın tekrar artmaya başlamış
yok hocam babamın şuanda harcama yapacağı ilk şey çamaşır makinası eskisi 2 kat üstteki ev sahibine ses veriyor o iş makinası çalışıyor sanıyormuş

yok hocam
bütçe meselesi değil sadece bi çamaşır makinası alıcak sonra kredisi varda ona dounmuyor sonrada sen alana kadar parçalar eskir fln dyor

yok hocam
bütçe meselesi değil sadece bi çamaşır makinası alıcak sonra kredisi varda ona dounmuyor sonrada sen alana kadar parçalar eskir diyor

bizmde arabnu
Örneğin benim ailemde 150.000 TL acil para var bu sağlık, doğal afet gibi olaylarda yardımcı oluyor ama allaha şükür şuan öyle bir durum yok
bizimde arabnın değeri arttı motor flnda var onları satsak ederinin çok altına koysak yine 120k fln çıkar

pc
Ekonomik kriz olursa PC fiyatları uçar(PS4'e olduğu gibi)
Ben al derim, hem PC almış olursun :D
pc almayı bende çok istiyorum ama olmuyor laptopla idare et diyor ama olmuyor

Son düzenleme:
Top Bottom