Neler Yeni

Ekran kartı almamda yardımcı olur musunuz

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yakup Karaca
e o zaman almışken ti mi alayım bide link atar mısınız baya marka var anlamıyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

bende inno3d versiyonu var gayet memnunum, galaxta seni yarıyolda bırakmaz ikiside iyidir.

3060ti biraz seni zorlayabilir bütçe olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Alperen DEMRE

Mesaj otomatik birleştirildi:

bende inno3d versiyonu var gayet memnunum, galaxta seni yarıyolda bırakmaz ikiside iyidir.

3060ti biraz seni zorlayabilir bütçe olarak
hocam aralarında çok fark varsa alabilirim ben mesela toplam 3 4 tane kasa toplıyacaktım aldığım kartı da başka kasaya takarım diye düşündüm de yada bi youtuber 3060lı sistem çıkarırsa onu alıp kartı kendi kasama taksam nasıl olur 6700 xt yi onun kasaya takarım daha karlı olmaz mı

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yakup Karaca
hocam aralarında çok fark varsa alabilirim ben mesela toplam 3 4 tane kasa toplıyacaktım aldığım kartı da başka kasaya takarım diye düşündüm de yada bi youtuber 3060lı sistem çıkarırsa onu alıp kartı kendi kasama taksam nasıl olur 6700 xt yi onun kasaya takarım daha karlı olmaz mı
haa, öyle planlarınız olduğunu bilmiyordum. Olabilir neden olmasın. 3060 ile 3060 ti arasında fark var hocam %20-25 oranda

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,475
İsim
ismail
bütçeniz neye yetiyorsa 3060 ve üstünden şaşmayın, altı uzun vadede üzecektir.

Top Bottom