Neler Yeni

Ekran Kartı Devre Dışı Kaldi Acil Destek

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ozi Erygt
Bugün gta 5 fivem indirdim kasmasın diye ayar yapmaya başladım ve amd soft u indirdim amd soft kurulurken bilgisayar dondu ve power tuşuna basıp kapattım sonra bilgisayari açmayı denedim fakat siyah ekranda kaldı güvenli modda ekran kartını devre dışı bıraktım ve pc açıldı ama oyunlar aşırı kasmaya başladı aygıt yöneticisine girip ekran kartını aktif edebiliyorum fakat 1dk sonra ekran donuyo hic böyle olmazdı amd soft kurulurken oldu destek pls pls pls

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Osman Samed Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Yazılım, Kripto, Reklamcılık
Öncelikle kurduğunuz programı kaldırın. Ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyip dener misiniz?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Bugün gta 5 fivem indirdim kasmasın diye ayar yapmaya başladım ve amd soft u indirdim amd soft kurulurken bilgisayar dondu ve power tuşuna basıp kapattım sonra bilgisayari açmayı denedim fakat siyah ekranda kaldı güvenli modda ekran kartını devre dışı bıraktım ve pc açıldı ama oyunlar aşırı kasmaya başladı aygıt yöneticisine girip ekran kartını aktif edebiliyorum fakat 1dk sonra ekran donuyo hic böyle olmazdı amd soft kurulurken oldu destek pls pls pls
Ekran kartı sürücüsünü indirirken ekran gidip gelebilir, ekran titreyebilir veya donabilir. Bunlar normal şeyler. Zaten kurulum yaparken uyarı veriyor bununla ilgili.

EDIT: İlk kurulum için söylüyorum bunu.

Ddu ile eski driveri kaldırın tekrar yükleyin çözülür sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ozi Erygt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deniyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deniyeceğim ama o işlerden pek anlamıyorum

Öncelikle kurduğunuz programı kaldırın. Ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyip dener misiniz?
Şimdi DDU indirip ekran kartı sürücülerini silicem peki tekrar nasil yuklicem

Kaldırdıktan sonra nasil tekrar yükleyeceğim driver i

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Osman Samed Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Yazılım, Kripto, Reklamcılık
Hangi marka modelse ekran kartın üreticinin websitesine gidip güncel driver bulabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,862
Üyeler
151,962
Son üye
gercektonymontana
Top Bottom