Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı driverını yükleyince görüntü gidiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yasin Talha
driver felan herşeyi denemişsin, bende de öyle bir sorun vardı, anakart'ı değiştim sorun düzeldi . ama seninki muhtemelen ekran kartı problemi. windows update'den kurmayı deneme şansın varsa öyle bir dene, bende driver kurulmuyordu, ama update den düzgün çalışıyordu. dene çalışırsa anakart sorunu olabilir. yine ayınısı olursa ekran kartını gönder değişim iste hocam.

arturo

80+ Silver
Dostum parçaların hepsini başka pc'ye taktım çıkardım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. PCkoliğe ürünü idare edicem bir arkadaşı etiketlediler
o ne diyecek bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,334
İsim
Emre Zengin
ikinci el alicam ben. benim aldigim da boyle olursa ortada kalirim
Alacağın yerde tüm testleri yaptırt. FurMark testi yapsın gözünün önününde driver kursun gözünün önünde, ondan sonra oyuna falan girin bi yarım saat ekranda çizgiler çıkmazsa ya da ekran gidip gelmezse bir sorun olmaz.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,083
İsim
Hacı
ikinci el alicam ben. benim aldigim da boyle olursa ortada kalirim
2. El AMD alırken daha çok dikkat etmeli. Acaba neden satıyor? Wattman falan mı alıyordu yoksa?
Furmark + Oyun testi yapınız.
Aynı şehirdeyseniz hatta kendi kasanıza takıp test ediniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
Alacağın yerde tüm testleri yaptırt. FurMark testi yapsın gözünün önününde driver kursun gözünün önünde, ondan sonra oyuna falan girin bi yarım saat ekranda çizgiler çıkmazsa ya da ekran gidip gelmezse bir sorun olmaz.
2. El AMD alırken daha çok dikkat etmeli. Acaba neden satıyor? Wattman falan mı alıyordu yoksa?
Furmark + Oyun testi yapınız.
Aynı şehirdeyseniz hatta kendi kasanıza takıp test ediniz.
Beyler kart bu. Ayni sehri birak ayni semtteyiz kasami goturucem tabii ki. arkadas 40 saniyelik furmark testi koymus 10 dakikalik atar misin dedim. Aksam karti takip atarim dedi buyuk ihtimal kendisi farkli kart almis sanirsam. Garantisi bulunuyormus.

Bunu letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Sapphire PULSE Radeon RX 6600 https://www.letgo.com/ad/1638688586

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,083
İsim
Hacı
Beyler kart bu. Ayni sehri birak ayni semtteyiz kasami goturucem tabii ki. arkadas 40 saniyelik furmark testi koymus 10 dakikalik atar misin dedim. Aksam karti takip atarim dedi buyuk ihtimal kendisi farkli kart almis sanirsam. Garantisi bulunuyormus.

Bunu letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Sapphire PULSE Radeon RX 6600 https://www.letgo.com/ad/1638688586
Kasana takıp güzelce test yap sorunu yoksa alabilirsin.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,965
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Besleme arızası falan gibi duruyor. Driver yükleyince giden başka bir kartımda böyle olmuştu. İade direkt.

arturo

80+ Silver
Besleme arızası falan gibi duruyor. Driver yükleyince giden başka bir kartımda böyle olmuştu. İade direkt.
Hocam başka bir ekran kartını takıp windows'u kurduktan sonra kendi ekran kartımı(rx 6700) takıp driveri kurunca çalıştı sorun yazılımsal mıdır yoksa ekran kartında mıdır hata?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,965
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam başka bir ekran kartını takıp windows'u kurduktan sonra kendi ekran kartımı(rx 6700) takıp driveri kurunca çalıştı sorun yazılımsal mıdır yoksa ekran kartında mıdır hata?
Yazılımsal da olabilir şimdi bakınca. Ama ben her turlu kartın en azından bi garantiye gidip gelmesini öneririm

efeunlu00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Ünlü
Reis aynı problem var ne yapayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,684
Üyeler
142,791
Son üye
ozcancengiz
Top Bottom