Neler Yeni

Ekran kartı fiyatları düşecek :)

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
O kadar dedim ama anlatamadım herkes indirim var diye uçuk fiyatlara balıklama atlıyor ama yakında bin pişman olacaklar ekran kartı fiyatları sağlam düşecek 😀 artık doların pek bir önemi yok eskisi gibi zaten ülkeler kendi paraları ile ticaret yapıyor ABD bunu her ne kadar engellemeye çalışsada buna mani olamayacak dolar sağlam düşecek yeni dünya düzeninde ABD ye yer yok.
Bu laptop fiyatlarına da yansır mı sizce

krammer

80+ Bronze
Kim oy veriyor diye düşünüyoruz ya hani al işte onlardan biri

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,692
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
ABD'ye yeni dünya düzeninde yer yokta patladım şaka gibi laf :D
Bu konular hakkında bilgin yoksa boş yapma ABD'nin büyümesine katkı sağlayan küreselciler artık Çin'e yerleşiyor Çin'den yönetecekler dünyayı ABD'nin bir önemi kalmadı artık bir kaç yıllık ömrü kaldı

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
yunus günaydın
Bu konular hakkında bilgin yoksa boş yapma ABD'nin büyümesine katkı sağlayan küreselciler artık Çin'e yerleşiyor Çin'den yönetecekler dünyayı ABD'nin bir önemi kalmadı artık bir kaç yıllık ömrü kaldı
Boş yapan sensin ben ne yorum yaptığımın farkındayım. Uluslararası ilişkiler mezunuyum ben :) O insanlar paralarını nerede tutuyor?

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Beyler bu bilgiler forumdan dışarı çıkmasın he. Gizli bilgi.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
ne saçma bir yorum ya Allah aşkına foruma şöyle saçma sapan şeyler yazmayalım :)

The Batman

80+ Silver
Boş yapan sensin ben ne yorum yaptığımın farkındayım. Uluslararası ilişkiler mezunuyum ben :) O insanlar paralarını nerede tutuyor?
Rus oligartlarin paralari bile amerikada ingilterede ben hiç çinde para tutan görmedim bunlar makarna yiye yiye cidden amerikayi nijerya falan saniyor

Top Bottom