Neler Yeni

Ekran kartı fiyatları düşecek :)

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
.
https://www.aydinlik.com.tr/haber/a...cin-hindistan-rusya-anlasma-noktasinda-306121
arkadaşlar ben kafamı sürekli oyunlara gömen biri değilim araştırmadan boş boş konuşmamda diyeceklerim bu kadar bekleyip göreceğiz siz mi haklısınız ben mi!
1648558246855.png

"Petrol Ticareti"

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,116
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Üretim artıyor çip sorunu bitiyor tabi fiyatlar düşer bekleyin mükemmel sistemler çıkacak az sabır

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
Evde kahkaha attım :D
O zaman senin tezine göre;
Alıntıyı görüntüle
Amerika 1776 tarihinde kurulmuş.
1776+600=2376
Amerika 2376 tarihine kadar süper güç olacak demektir ama sen 2 yılda batacağını söylüyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine kendinle çelişmeye devam ediyorsun
Eth üretimin kolaylaşması demek stoğun bitmesi demek stoğun bitmesi fiyatların çıkması demek.
Ciddiye alıp yorum yazmak istemiyordum ama Osmanlı ile ABD yi aynı kefeye koyman güldürdü

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
'' Artık doların pek bir önemi yok '' buraya kadar ciddi bir şekilde okudum. BTC yükselişe geçti toplanan insanlar alt coinlere de yönelince bakacaz kazım olayına.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
.
Ciddiye alıp yorum yazmak istemiyordum ama Osmanlı ile ABD yi aynı kefeye koyman güldürdü
Şu anki amerika ile Yavuz sultan selim osmanlısı ile hemen hemen aynı güçte. tek farkı abd savaşmıyor yaptırım uyguluyor.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz

Kardeşim tepkini anlıyorum, ama 20 yıllık okuma ve eğitim hayatım sonucunda öğrendiğim gerçeği paylaşmak isterim seninle müsaade edersen. ABD 2 yıl içinde bitecek diyen birine cevap vermeye kalkarsan kendine zarar verirsin. He de geç
2 yıl içinde bitecek diye bir tabir belirtmedim bi tarafından uydurma ABD devri bitecek ama 5 yıl sonra mı olur 10 veya 15 yıl sonra mı olur onu bilemem ama şunu diyeyim pek bir zamanı kalmadı dünya dolara karşı cephe almaya başladı ABD doları olmadan bir hiç!

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Umarım düşer de bu argümanlar çok yetersiz. Düşerse de büyük problem değil MSRP fiyatının %10 üstüne ekran kartı aldım 1 ay kazım yapsam MSRP fiyatına gelecektir. Zaten daha da düşürecek bir olay yok gökten çip yağmayacak. Örn : RX6600 için dip fiyat 6000tl (ne olur kart 330 yerine 300$ olursa o zaman 5500tl ye görürüz)

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aygün Cengiz
Arkadaşım 24 yaşında öğretmenim. 17 yaşımdan beri bilgisayar istiyorum ancak dün alabildim. Bence alabilen beklemeden alsın, bi kriz çıkar dolar fırlar üzülürsünüz.

Logithx

80+ Bronze
Çip krizi bitiyormuş ekran kartı fiyatları düşecekmiş çip krizi bitsede ekran kartı fiyatları ne kadar düşebilir Türkiye'de yükselen bir şeyin fiyatı ne kadar düşmüşte ayrıca çip krizi savaşla birlikte tekrar peydah oldu arz talebi karşılamıyor markalar satış hedeflerini düşürmeye başlamış biz daha çok bekleriz amerika doları herkese kabul ettirmiş adamların ambargo uyguladığı ülkeler ne hale geliyor sen hala dolar yüksek olduğu için her hangi bir teknolojik cihazı alamıyorsun neymiş amerikanın devri bitecekmiş biter..

Reindi

80+ Silver
O kadar dedim ama anlatamadım herkes indirim var diye uçuk fiyatlara balıklama atlıyor ama yakında bin pişman olacaklar ekran kartı fiyatları sağlam düşecek 😀 artık doların pek bir önemi yok eskisi gibi zaten ülkeler kendi paraları ile ticaret yapıyor ABD bunu her ne kadar engellemeye çalışsada buna mani olamayacak dolar sağlam düşecek yeni dünya düzeninde ABD ye yer yok.
şu seviyede kalmasına razıyız

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Şu ETH 2.0 konusu nedir bilgi verir misiniz ?
Şifreleme algoritmasını gunc ekran kartları ile çok zor çözülecek bir güncelleme gelecek. Sistemin %99u hazır diyor geliştiriciler. BTC gibi olacak ama 50 kat daha beteri olacak. Muhtemelen önce RVN veya ERGO kazmayı dener miningciler. Sonra de piyasaya aklın almayacak kadar 2. el ekran kartı düşer. Haziran'da Zorluk bombası patlatılacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ETH yükseliyor galiba. :PeepoLeave:
Eth yükselmiyor hocam. BTC yükseliyor. BTC tüm kriptoları domine eder en büyük havuza sahip olduğu için. BTC çıkarsa tüm kripto paralar çıkar. Düşerse hepsi düşer.

Genzo

80+
Yeni sistemde Amerika'ya yer yok herkes Demokratik Kongo Cumhuriyetinin gücünü görecek..

Top Bottom